Zdraví & Krása
Projekt Anděl mezi zdravotníky: To není soutěž, ale poděkování PDF Tisk Email
Sobota, 05 Září 2020 19:19

alt

Kdo bude tím prvním Andělem mezi zdravotníky? Bude to pečovatelka, záchranář, lékařka nebo medik? Anděl mezi zdravotníky je nový projekt producenta Davida Novotného. Nápad vznikl během jara, kdy si uvědomil, že nejen lékaři a sestry, ale také farmaceuti, pečovatelky, záchranáři, ošetřovatelky chrání lidské zdraví. Covidová nákaza „postrčila“ do popředí i šikovné a obětavé studenty a studentky lékařských fakult.

Aktualizováno Neděle, 06 Září 2020 19:40
Celý článek...
 
(Nejen) Bylinná výbava pro příjemně strávené léto PDF Tisk Email
Středa, 05 Srpen 2020 05:50

alt

Žaludkem neprochází jen láska, ale v řadě případů i dovolená. Volné chvíle si zkrátka chceme naplno vychutnat, a tak na cestách vyhledáváme místní speciality a nezvyklé kombinace. I když většinu z nás letos žádná velká exotika v létě pravděpodobně nečeká, na zásady zdravé výživy rádi zapomeneme i s přáteli na chalupě. K příjemnému strávení léta vám pak může pomoci novinka značky Salus s výstižným názvem Bylinné tonikum pro zdravá střeva.

Aktualizováno Čtvrtek, 06 Srpen 2020 08:25
Celý článek...
 
Podpořme silné a krásné ženy v jejich boji proti onkologickému onemocnění PDF Tisk Email
Neděle, 12 Červenec 2020 11:04

vizual Silna a krasna

Vlasy jsou klenotem každé ženy – hýčkáme si je, dopřáváme jim prvotřídní péči a pečlivě se o ně staráme. Co když ale do života vstoupí vážná nemoc a v důsledku její léčby přijde žena o svoje kadeře? Jedná se o další psychickou zátěž, které musí žena během onemocnění čelit. Těmto ženám teď může pomoci úplně každý. Značka Pantene totiž spustila už třetí ročník projektu Silná a krásná, který poběží v hypermarketech Globus od 9. července do 2. září.

Aktualizováno Neděle, 12 Červenec 2020 11:36
Celý článek...
 
Kam letos v létě na dovolenou? Na plastickou chirurgii! PDF Tisk Email
Úterý, 30 Červen 2020 16:27

Tým operatérů kliniky ESThÉ MUDr. Karel Urban doc. MUDr. Ondřej Měšťák Ph.D MUDr. Veronika Hromádková a MUDr. Libor Kment

Pravděpodobně ničí dovolená nebude letos vypadat tak, jak si dotyčný ještě na začátku roku plánoval. Měla jste odjet s rodinou na pohádkovou dovolenou do pětihvězdičkového hotelu na pláži? Připravila jste si s přítelem trasu po tajemných vřesovištích ve Skotsku? Chtěla jste ochutnat zmrzlinu v každé zmrzlinárně v Římě? Změna plánu. Dovolená tak maximálně u Máchova jezera, nebo riskovat cestu do Chorvatska a na několik desítek hodin se zaseknout v koloně na dálnici plné Čechů se stejnou vidinou jako vy. Napadlo vás dát si letos pohov a peníze ušetřené na dovolenou investovat do prsních implantátů? Máme pro vás pár důvodů, proč je to geniální nápad.

Aktualizováno Čtvrtek, 02 Červenec 2020 07:20
Celý článek...
 
Odstartováno hlasování Batist Nej sestřičky PDF Tisk Email
Pondělí, 29 Červen 2020 06:17

„Poděkování za práci sestřičkám a nelékařským zdravotnickým pracovníkům dostalo letos kvůli pandemii koronaviru nový význam. Všichni ještě víc vidíme, jak důležitou práci vykonávají,“ říká Tomáš Mertlík.

Aktualizováno Čtvrtek, 02 Červenec 2020 12:47
Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 1 z 77

Reklama

Banner