Čtvrtý ročník legendární freestyle show COOLIFE FEST v režii Prima COOL míří na Smíchovskou náplavku PDF Tisk Email
Pondělí, 03 Duben 2023 22:41

alt

Čtvrtý ročník největší freestyle show v Praze odstartuje v sobotu 27. května na Smíchovské náplavce. Hned od rána rozpumpují návštěvníkům adrenalin exhibicemi zástupci českého freeskiingu a snowboardingu, jetsurfingu, flyboardingu i parašutisté v rámci swoop freestylu. Součástí akce bude i tentokrát závod v BMX minirampě na pontonu uprostřed Vltavy o titul mistra České republiky a prize money 30 000 Kč.

alt

Novinkou letošního COOLIFE FESTu bude Be!EXPLORER ZONE, kde dostanou návštěvníci nejrůznější tipy, jak posunout svoje stávající schopnosti a dovednosti na novou úroveň. Večer se bude konat hudební vystoupení a after party se známými DJ´s na lodi Cargo Gallery. Akci pořádá primácká agentura SOLOOTIONS a je pro všechny návštěvníky zdarma.


alt

V sobotu 27. května nabídne Smíchovská náplavka čtvrtý ročník největší letní freestyle show COOLIFE FEST. Na návštěvníky čeká našlapaný program v čele s exhibicemi reprezentantů a legend freeskiingu a snowboardingu, kteří předvedou své triky na velké rampě uprostřed Vltavy. Po loňském kolosálním úspěchu u diváků nabídne program akce více prostoru zástupcům české i světové parašutistické špičky ve swoop freestyle, kteří předvedou dechberoucí triky v 80kilometrové rychlosti jen pár centimetrů nad hladinou řeky.

alt

„COOLIFE FEST je nejmladším eventem z portfolia značky Prima COOL, který nabízí atraktivní koncept – propojuje hned několik populárních disciplín a přináší zábavu pro všechny milovníky freestylových sportů. Unikum v podobě MČR v BMX minirampě na pontonu uprostřed Vltavy na jednom z nejoblíbenějších pražských míst letos ještě podtrhne daleko větší zapojení parašutistů, jejichž seskoky v loňském roce sklidily mohutný aplaus a rozezněly potleskem celou náplavku.“ uvádí Aleš Pýcha, marketingový ředitel skupiny Prima a pořádající agentury SOLOOTIONS.

alt

Exhibice si diváci mohou užít od 11.00 v prostorách COOL CITY, které Prima COOL postaví na Smíchovské náplavce. Celou akci mohou fanoušci sledovat také na sociálních sítích prostřednictvím živého streamu. Aktuální informace jsou k dispozici na Facebooku Prima COOL a Coolife.cz.

alt

Partnerem akce COOLIFE FEST je Radio SPIN, které posluchačům přináší nejvíc rapu v republice.

Akce se koná pod záštitou hlavního města Prahy.

Aktualizováno Úterý, 04 Duben 2023 06:36
 

Reklama

Banner