Sauna Herbal CUP 2022 zná své vítěze PDF Tisk Email
Čtvrtek, 01 Prosinec 2022 22:12

saunaaqua21

Sauna Herbal Cup má svého King of Herbal! Hlavní vítězkou mistrovství světa ve zdravém saunování se stala členka týmu Saunového světa z Aquapalace Praha – Sarah Matilda Rysková. V sobotním finále mistrovství světa v relaxačních bylinných ceremoniálech a peelingových procedurách se navíc umístila na prvním místě i v kategorii Peeling procedure a Relax Herbal Aufguss.


Mistrovství světa v relaxačních ceremoniálech a bylinných peelinzích probíhalo v Aquapalace Praha od čtvrtka 24. až do neděle 27. listopadu. Letošního ročníku se účastnili sauneři z 8 zemí světa včetně hvězdné mezinárodní poroty. Jedním z porotců byl zakladatel moderního saunování v Evropě Lay Pang Ong z Malaysie žijící trvale v Dánsku. Všichni návštěvníci mohli vidět ukázky umění těch nejlepších. Ve finále se celkem utkalo 20 špičkových saunerů z celé Evropy. První místo ve dvou kategoriích a zároveň vítězné označení KING OF HERBAL si vybojovala Sarah Matilda Rysková z Aquapalace Praha.

saunaaqua24
Saunový svět v Aquapalace Praha
Saunový svět Aquapalace Praha nabízí celkem 18 prohříváren s různými stupni vnitřní teploty i intenzity saunového zážitku, ze kterých si vybere opravdu každý. Kromě krytého areálu je k dispozici i venkovní zemní a srubová baňa a rozsáhlá zóna s ochlazovacími bazénky i lehátky. Navštivte největší Saunový svět v České republice a užijte si relax a pohodu v zimních dnech.

aqua2022sau

Aquapark Čestlice – největší aquapark ČR | Aquapalace Praha

Aktualizováno Neděle, 04 Prosinec 2022 21:43
 

Reklama

Banner