Kranking®: revoluční novinka ve fitness PDF Tisk Email
Středa, 17 Listopad 2010 05:03


1263824006_home-5

Chcete být fit a přitom dělat něco, co vás bude bavit? Potom určitě vyzkoušejte kranking®. Toto nové energeticky účinné kardiovaskulární skupinové cvičení pro horní polovinu těla je velmi účinné a přitom zábavné. Nabízí zcela originální program fyzické a psychické prvky sportovního tréninku lidem každého věku a úrovně zdatnosti.

 

Tento nový tréninkový program Johnnyho G., vynálezce spinning programu, zlepšuje aerobní kapacitu a sílu horní poloviny těla, především zádových a břišních svalů, zároveň spaluje vysoké množství kalorií. Jako efektivní kruhový trénink ho může využívat široké spektrum klientů. Dalo by se říci, že se jedná o spinning® pro horní polovinu těla. Tento originální program nabízí fyzické a psychické prvky sportovního tréninku lidem každého věku a úrovně zdatnosti. Ač je to skupinové cvičení, je plně individuální a každý si může regulovat intenzitu tréninku podle vlastních pocitů nebo srdeční frekvence.

Kranking® program s ničím nesoutěží a naopak vše podporuje. Krankcycle®m můžete doplnit i lekce indoor-cyclingu, lekce jakéhokoliv jiného skupinového cvičení a vytvořit tak vysoce účinný tréninkový systém pro celé tělo v krátkém časovém intervalu.

ladies_kranking

Navíc pomáhá spálit více kalorií zapojováním horní poloviny těla, využitím více kyslíku pro svaly horní poloviny těla a možnost spalovat tuk více efektivně. Jako další vedlejší efekt napomáhá zrychlit metabolismus po tréninku a tím zvyšuje post tréninkový energetický výdej.

Jako první wellness fitness klub v Praze přichází tréninkovým programem Kranking® I´M FIT Wellness Fitness v pražské Galerii Fénix

„Hned po prvním vyzkoušení této novinky jsem věděla, že je to něco naprosto úžasného. Dali jsme tuto novinku „ochutnat“ našim klientům a ohlasy byly takové, že jsme neváhali s koupí několika těchto strojů. Tato technologie může pomoci zlepšit kondici nejen našim stávajícím klientům, ale i vrcholovým sportovcům či handicapovaným lidem,“uvedlaLucie Šenková, klub manažerka I´M FIT .
Kranking® mohou vést pouze fitness profesionálové s certifikací udělenou Kranking® College of Knowledge. Tímto si pak můžete být jisti, že Vás opravdu trénuje fitness profesionál.

kranking--c300xt196

„Stejně jako u jiných skupinových lekcí i u krankingu velmi záleží na instruktorovi a motivaci, kterou vám dokáže dodat. Vybírejte proto pečlivě a vždy zvolte jen lektora, který má oficiální osvědčení o vyškolení pro vedení lekcí krankingu,“ upozorňuje Marketing & Sales Manager Milan Bartoš z I´M FIT.

Proč zajít na  Kranking®?

Je to ideální cvičení pro rychlé spalování kalorií.

Nezatěžuje kotníky, kolena, kyčle a dolní část zad.

Je plně využitelný i pro ty, kteří jsou odkázáni na invalidní vozík.

Aktualizováno Pondělí, 16 Duben 2012 21:34
 

Reklama

Banner