Hraj golf změn život aneb s tímto projektem si golf zamilujete! PDF Tisk Email
Pátek, 13 Září 2019 10:47

alt

Golf poskytuje přirozený pohyb v krásném prostředí přírody. V posledních letech už není jen životním stylem bohatých, ale stává se i sportem opravdu pro všechny. Golf přispívá ke zdravému životnímu stylu, pomáhá k udržení, ale i vylepšení kondice. Za jedno hrací kolo můžete ujít i deset kilometrů.

alt

Golf je nekontaktní sport a díky speciálnímu hendikepovému systému spolu mohou soutěžit i hráči s rozdílnou výkonností nebo rozdílného věku. Golf je také vhodným sportem pro rodiny, který umožňuje, aby celá rodina společně trávila čas v přírodě a užívala si zábavu. Nejlepším důkazem dostupnosti golfu je, že v ČR tento nádherný

alt

V České republice se eviduje v současnosti přes sto sedmdesát klubů a na dvě stovky golfových hřišť. Majitelé čtyř desítek z nich se zapojili do celorepublikového projektu „Hraj golf, změň život“, který osobám, jež zatím nejsou registrovanými golfisty, umožní cenově velmi přístupnou výuku golfu prostřednictvím tzv. startovního balíčku. Dospělý zájemce o golf dostane v balíčku tři lekce hry, pravidel a etikety, dále míče, vybavení a služby profesionálního trenéra, nebo vyškoleného učitele. Mládež do patnácti let, na kterou se kampaň chce důrazně zaměřit, zaplatí ještě o polovinu méně. Hlavním podnětem a myšlenkou je zpřístupnit golf všem a konečně strhnout z golfu nálepku „sportu jen pro bohaté“.

alt

Rozhodnutí začít hrát golf však znamená poměrně významný zásah do života. Pokud tomuto sportu propadnete, počítejte s tím, že si na golf budete muset udělat především dostatek času. Ale určitě to stojí za ten zážitek a pocit, že jste udělali něco pro své zdraví.

alt

http://www.hrajgolfzmenzivot.cz/

Aktualizováno Pondělí, 16 Září 2019 11:22
 

Reklama

Banner