Pavel Šalitroš je fitness trenér a muzikant si plní své sny PDF Tisk Email
Čtvrtek, 07 Únor 2019 11:38

Pavel Šalitroš se živí jako fitness trenér.

Bývával to lunt, kvůli čemuž byl terčem posměchu a šikany. Pětadvacetiletý Pavel Šalitroš z Bruntálu všem ale vytřel zrak, když se z něho stal během pár let svalovec, který nejenže zúčastňuje fitness soutěží, ale ještě si občas zacvičí i s nějakou to slavnou osobností. Pod jeho taktovkou cvičil například Jakub Kohák, Michaela Ochotská, Tomáš Ujfaluši a další.

Tréninky s osobnostmi měly ale hlavně charitativní podtext. Osobnost a hendikepovaná osoba se svěřily do rukou právě fitness trenéra z Bruntálu. „Než jsem do tohohle cvičení šla, zeptala jsem se Tomáše Ujfalušiho, jaké to bylo a ten mi řekl, abych se toho nebála,“ přiznala se smíchem Michaela Ochotská, která si cvičení s hezounem nesmírně užila.

A to i přesto, že byl Pavel přísný, stejně jako na každého jiného cvičence. „Když člověk bere cvičení vážně, je to dřina. V prvé řadě je ale dělat cviky správně. Na to dávám u klientů, ať už je to celebrita nebo kdokoliv, velký důraz. A pokud chtějí celkově změnit postavu, je potřeba zaměřit se hlavně na stravu, což jsem schopen také zkorigovat,“ tvrdí fitness trenér. „Nicméně cvičení s osobnostmi mělo hlavně charitativní cíl, tudíž to byla spíše zábava,“ směje se sympatický kluk z Bruntálu.

Pavel Šalitroš - obrázek

Pavel své formě obětoval skutečně mnoho a díky své píli a odhodlanosti se dokonce setkal i s Arnoldem Schwarzeneggerem. „Dvakrát jsem ho viděl, mám s ním i vtipnou fotku, když jsem se ho snažil vyfotit přes ochranku. To bylo na festivalu sportu Arnold Classic. Je ale těžké se k němu dostat,“ přiznal Šalitroš. Nicméně sám v kulturistice už nesoutěží, ale úspěšně připravuje ostatní.

Pavel Šalitroš se živí jako fitness trenér.

Tenhle fešák se nebrání focení svých dokonalých křivek a ani práci modela. Nyní si ale po těžkých sezónách užívá dlouhého odpočinku. „Je potřeba dát tělu oddech, takže cvičím jen pro zábavu a nikterak to nehrotím. Ale opět jednou příjde ten čas.“ přiznal se Pavel. Jeho největším snem je ale si zahrát ve filmu nebo seriálu. „Chci být hercem a moderátorem. Chci si tak plnit své sny. Dělám pro to maximum stejně tak jako s fitnessem. Všechno jde, když se chce. Chodím na hodiny mluvení a herectví a věřím, že to brzy přinese své ovoce,“ svěřil se Šalitroš.

Nejenže tento lovec životních snů je šikovný fitness trenér a fitnessmodel, ale také muzikant. „Hudbu miluji, rád hraji na kytaru a zpívám. Mám dokonce svou kapelu. Jmenuje se RammCzech, je to Tribute band kapely Rammstein, kterou poslouchám už 20 let. Je to má nejoblíbenější kapela a naše koncerty beru jako znak respektu k tomu, co tato německá kapela dokázala.“ přiznal se Pavel. Kapela Rammstein je ve světě známá hlavně kvůli show a prokovaci, kterou ukazuje nejen na koncertě. „Je až neuvěřitelné, jak Šali dokáže Tilla (frontman a zpěvák kapely Rammstein) napodobit. Od choreografie, hlasu až po neskutečně věrohodnou image.“ napsal jeden z Pavlova fanoušků na sociální síti.

Aktualizováno Pondělí, 18 Únor 2019 11:52
 

Reklama

Banner