Mejdan léta na golfovém hřišti v Hostivaři: Dolinová, Slováčková a Šinkorová zastínily profesionální modelky a statisíce létaly vzduchem PDF Tisk Email
Pátek, 07 Červenec 2017 14:19

Kdo čekal na zahajovací večírek tohoto léta, a nebyl v pátek v pražské Hostivaři, prohloupil. Kromě golfového turnaje plného profesionálů i známých tváří se po mole prošly nejen nádherné modelky, ale také slavné herečky a zpěvačky. Nechyběl ani hudební doprovod a na závěr večera došlo i na rozdávání tisíců na dobrou věc.

Naprosto dokonalý den začal už odpoledne golfovým turnajem, kde si zahráli nejen profíci, ale také úplní začátečníci. Ti dostali cenné rady od profesionální hráčky Šidery Váňové, která sama soutěžila. Její tým ovšem nevyhrál. Naopak zvítězil tým Radky Pavlovčinové, která hrála golf poprvé v životě stejně jako Česká Miss Andrea Bezděková. Obě slečny ale této hře doslova podlehly a už si domluvily soukromé lekce.

Přestože jsou Daniela Šinkorová, Michaela Dolinová, Radka Pavlovčinová a Anička Slováčková zvyklé na pozornost kamer a blesky fotoaparátů, když se objevily na přehlídce návrhářky Aleny Wilson v luxusních róbách v roli modelek, nezastíraly nervozitu. Samozřejmě zcela zbytečně, protože dokonalé poprsí Daniely, noblesní elegance Míši, pevné tělo Radky a roztomilost Aničky ve svatebních šatech, návštěvníci nepřestávali tleskat. 

 Všichni si během večera přišli na své. Nejenže dívky z Miss Face při přehlídce odhalily mladá těla k nakousnutí v plavkách a sportovním oblečení zpěvačky Victorie Velvet, čímž podráždily fantazií přítomných pánů, ale celý den byli všichni hosté napájeni giny s toniky nejrůznějších vůní a příchutí od firmy Stock a o plná břicha se postaral catering oblíbeného Wine and food. 

Vrcholem večera byla bohatá nejen tombola, ale hlavně to, co následovalo po ní. A to dražba. Jeden z výherců kabelky značky Ripani se rozhodl, že ji dá do dražby. Výtěžek z tomboly měl totiž jít na dobrou věc. Zpěvačka Victoria Velvet díky své nadaci Velvet Smile pomáhá rodinám s dětmi s různými postiženími a také týraným ženám. „Je to neuvěřitelné, jsem skutečně dojatá, ale díky dražbě jsme získali sto tisíc korun, což pomůže mnoho lidem,“ řekla se slzami v očích zpěvačka. Peníze dal dohromady flight moderátorky Lenky Vacvalové. „Přihodily jsme ke kabelce spousty dalších věcí, jako večeři se mnou, Šideri Váňovou, hodinu fittingu u Aleny Wilson, lampu značky Lusito v hodnotě deset tisíc korun a prezident golfu Hostivař Jiří Martínka dodal dvě celoroční fee,“ svěřila Victoria Velvet. 

 Den se povedl do posledního detailu. Rádi bychom na závěr poděkovali firmě Nejlevnější taxi, která rozvážela naše hosty, firmě Mercedes Benz, kromě Ripani i firmě JU'STO, zlatým rukám maséra Prince, který se o hráče staral během hry i po ní a samozřejmě i novinářům, kteří naši akci podpořili přítomností a doufáme, že i podpoří v blízké budoucnosti pěkným článkem nebo reportáží.

Aktualizováno Pondělí, 10 Červenec 2017 17:52
 

Reklama

Banner