S BodyBody stihnete být fit do plavek ještě toto léto. Stačí 20 minut dvakrát týdně! PDF Tisk Email
Neděle, 02 Duben 2017 13:50

XBody group session women

První jarní dny, oteplení a příval pozitivní energie. Tak by se dal charakterizovat každoroční příchod jara. Společně s radostí z toho, že je zima konečně za námi, ale přichází také obavy z toho, že naše tělo není absolutně připravené na lehké letní oblečení nebo dokonce plavky.

Ne každý má ale čas trávit hodiny týdně v posilovně nebo běháním. Naštěstí je zde revoluční metoda cvičení postavená na elektrické stimulaci svalů (EMS), která vám během jednoho tréninku umožní procvičit 90 procent tělesného svalstva již za 20 minut a pomůže vám tak k vašemu vysněnému tělu rychle a efektivně.

XBody Actiwave suitcase

Tréninky v BodyBody umožnují efektivně hubnout, posilovat a formovat postavu včetně problémových partií, zvýšit fyzickou kondici a výkonnost. Nejen sportovcům pomáhají odstranit svalovou dysbalanci. Cvičení díky elektrickým impulsům velice účinně stimuluje i hluboké vnitřní svaly, které poskytují oporu páteři a tak spolehlivě redukují bolesti zad. Tréninkové plány jsou vytvořeny klientům na míru v návaznosti na jejich potřeby a cíle a jednotlivé tréninky probíhají s trenérem. Nové studio, které bylo tento měsíc otevřeno v pražských Holešovicích navíc jako první nabízí skupinové hodiny až pro šest osob a to pohodlně s použitím bezdrátových strojů. Cvičení v BodyBody si oblíbila například i Leona Machálková, která už má za sebou skoro dva měsíce cvičení a metodu EMS si nemůže vynachválit. „Již po několika trénincích vidím zpevnění, o které mi jde, ale aniž by mi svaly zbytečně rostly na objemu. A samozřejmě je pro mě skvělá skutečnost, že mi trénink zabere pouhých 20 minut 2 x týdně a že si s sebou nemusím brát žádné věci, protože vše je pro mě k dispozici přímo ve studiu“ řekla Leona Machálková.

BodyBody kombinuje přirozený aktivní trénink spolu s externí elektrickou stimulací svalů. U tradičního cvičení náš mozek prostřednictvím elektrických impulsů dává signál svalům, aby se stáhly a způsobily pohyb. Stejným způsobem kontrakci svalů aktivuje EMS, pouze mnohem efektivněji prostřednictvím vnějších impulsů. Sval rozdíl nepozná, ale posiluje účinněji. Pro svoji efektivitu jsou tréninky vyhledávány i profesionálními sportovci.

XBody 5594

BodyBody studia pomohla k lepší postavě již vice než 3300 klientům. Po prvním tréninku ucítíte změnu, po 6-ti týdnech uvidíte první výsledky, kdy se navíc zmírní nebo dokonce zcela odezní bolesti zad. Po 3 měsících se hmotnost může snížit o 3,5kg, tělesný tuk se redukuje o 9%, v pase můžete zhubnout o 6,5cm. Výsledky jsou individuální a záleží i na pravidelnosti tréninku a stravě. Doporučená frekvence cvičení je vzhledem k vysokému zatížení svalů jednou nebo dvakrát týdně 20 minut. Abyste dosáhli podobného účinku tradičním cvičením, museli byste v posilovně strávit namísto 20-ti minut až 3 hodiny. A to už znamená pořádnou úsporu času! Nemluvě o tom, že studio vám dodá také veškeré potřebné vybavení počínaje oblečením na cvičení až po ručník, sprchový gel či iontový nápoj.

XBody 5610

Studia naleznete zatím v osmi lokalitách: čtyři v Praze (Anděl, Florentinum, Holešovice, Karlín a Vinohrady), po jednom v Brně, Liberci, Ostravě, Olomouci, Plzni a v Českých Budějovicích.

Více informací naleznete na www.bodybody.cz

Aktualizováno Neděle, 02 Duben 2017 13:59
 

Reklama

Banner