Jedinečná show a řada celebrit slavnostně otevřela Freestyle Arenu v Praze PDF Tisk Email
Pátek, 18 Březen 2016 22:49

Freestyle Arena v Praze byla oficiálně otevřena! Je největší a jedinečná. Veřejnost už ji sice využívá několik týdnů, nyní však došlo k oficiálnímu otevření Freestyle Areny Kolbenka. V jedinečném a na české poměry hodně ambiciózním areálu najdete vše, aby jste uspokojili vaši sportovní dušičku. Na opening party, kterou moderovali Veronika Farářová a reprezentační trenér českých akrobatických lyžařů Lukáš Vokatý, se dobře bavili nejen hosté z řad partnerů arény, ale také známé tváře českého showbyznysu.

 

 Celý komplex byl vybudován z továrnické haly, práce na 1800 metrech čtverečních trvaly od července do prosince loňského roku. Mnozí škarohlídi nevěřili, že se myšlenka vůbec může stát realitou. Jejím autorům však naštěstí víra zůstala a výsledkem je sportoviště, které v České republice nenajdete. Vyzkoušet můžete trampolínový park, kde si na ploše víc než 500 metrů čtverečních se sami rozhodnete, jestli využijete dlouhé trampolínové pásy, spousty na sebe navazujících trampolín nebo dopadiště s molitany. K dispozici jsou prostory na freestyle, kde návštěvníky čekají dva různě velké skoky pro lyže i snowboard.

 Dopadiště plné molitanových kostek (foampit) vám dodá odvahu nacvičit i kousky, na které si v reálném terénu netroufnete. Trešničkou na úžasném dortu jsou pak simulátory Maxxtracks, kde si můžete vyzkoušet jízdu na lyžích i snowboardu. Simulátory jsou založeny na unikátní technologii pohyblivého pásu s nastavitelnou rychlostí a úhlem sklonu. Obtížnost a podmínky vám přizpůsobí přímo na tělo a vy budete moci trénovat jak oblouky v pluhu, tak sjezdové či carvingové oblouky. „Je to pecka! Nevím, jestli si na to troufnu sama, ale určitě dorazím se synem. Trampolíny a lyže rozhodně bude chtít vyzkoušet,“ usmívala se LEJLA ABBASOVÁ, která byla jednou ze známých tváří, které se oficiálního otevření zúčastnily. Dorazili i Eva Decastelo, Štěpánka Decastelo, Petr Vojnar, Romana Pavelková, Dominika Myslivcová, Zdeněk Podhůrský nebo olympionik ze Soči Marek Skála. V rámci módní přehlídky se pak předvedly také finalistky České Miss Karolína Humečková a Zuzana Juračková. Všichni pak sledovali například ohňovou show několikanásobného mistra světa v pyromuzikálních ohňostrojích Davida Nového, freestyle exhibice a ukázky na Maxxtracks simulátorech. Nejdůležitější však bylo, že se všichni skvěle bavili a slíbili, že Freestyle Kolbenka bude jejich pravidelnou zastávkou.

Pavelková neviděla, Decastelo se při spěchu za rodinou domů zranila!

V rámci otevření Freestyle areálu Kolbenka samozřejmě dorazila i řada známých tváří. Jednou z nich byla modelka ROMANA PAVELKOVÁ, která nelenila a na trampolínách hopsala hned! Přitom chybělo málo a finalistka České Miss na akci málem ani nedorazila. „Zapomněla jsem si brýle a nemohla jsem najít správnou odbočku. Ale nebojte, řidička jsem fakt dobrá,“ smála se sympatická zrzka. Sport si na vlastní kůži vyzkoušela i česká Barbie DOMINIKA MYSLIVCOVÁ. „Sportuji pravidelně, není to pro mě žádná novinka. Jen mám hrozně líné kamarády, takže chodím hlavně sama,“ tvrdila blondýnka, která na akci přivezla i pár kalendářů z dílny Filipa Matušinského. Kdo chtěl, mohl si ho koupit, a přispět tak na léčbu těžce nemocné Karolínky.

Moderátorky EVA DECASTELO a ŠTĚPÁNKA DECASTELO dorazily jen na skok, protože dostaly jen krátké vycházky :-), přesto toho stihly opravdu hodně. Druhá jmenovaná si navíc odnesla nateklý kotník. „Špatně jsem došlápla. Ale ono už to bylo pochoumané odjinud, tady jsem to jen dodělala,“ mračila se kulhající Štěpánka. Zatímco holky zkoušely sportoviště, s rolemi diváků si naopak vystačili LEJLA ABBASOVÁ a PETR VOJNAR. Čokoládová kráska není zrovna adrenalinový nadšenec, přesto se nakonec nechala „ukecat“ alespoň na trampolíny. „Syn z toho ale bude nadšený. Určitě dorazíme a areál vyzkoušíme.“ To Vojnar do toho půjde po hlavě. Na otvíračce se však raději držel stranou. „Tohle mě fakt baví, je to paráda. Člověk se vyblbne, a když jsou k dispozici instruktoři, může vyzkoušet i to, do čeho by třeba normálně nešel. Ale dnes po mně nic nechtějte, spěchám domů koukat na Spartu v Římě,“ omlouval se moderátor. Majitelé Freestyle Kolbenky však mohou být v klidu. Jejich „miminko“ se fakt hodně líbí!

Aktualizováno Pátek, 18 Březen 2016 23:32
 

Reklama

Banner