Snowhill představuje novinky pro sezónu 2015/2016 PDF Tisk Email
Neděle, 13 Prosinec 2015 11:39

Přední český provozovatel lyžařských středisek Snowhill, který má v portfoliu například krkonošská lyžařská střediska Herlíkovice, Šachty či Kamenec a západočeské Mariánky, představuje novinky na sezónu 2015/2016. A lyžaři se mají na co těšit. Společnost investovala do odbavovacích systémů a zasněžování, dále pak do ubytování.

 

V Herlíkovicích bude možné využít areál s ubytovací kapacitou přes 350 lůžek. Snowhill tak přináší rozšíření služeb a zvýšení komfortu pro lyžaře, ale ceny skipasů přitom zůstávají stejné.

Nejvíce novinek lyžaři najdou v krkonošském areálu Herlíkovice – Bubákov, vlajkovém lyžařském areálu Snowhillu. Pro zimní sezónu 2015/16 je hlavní novinkou kabinková lanovka ze záchytného parkoviště do areálu Bubákov v délce 172,5 m a s převýšením 27,50 m. Jedná se o čtyřmístnou kabinku s přepravní kapacitou 430 osob/hod.

V rámci modernizace zasněžovacího systému došlo v areálu Herlíkovice k navýšení počtu sněžných kanonů. Důvodem je snaha o zajištění vyšší využitelnosti systému při hraničních klimatických podmínkách a umožnění včasného zahájení provozu areálu. Celková investice se pohybuje v objemu cca 30 mil. Kč.  Vzniká zde také věrnostní program a dochází k vylepšení zařízení k odbavení lyžařů při nákupu skipasů. Návštěvníci mohou také využít nabídky produktu Czech Skipass, tedy zvýhodněného lyžování na jeden skipas ve 23 lyžařských střediscích po celé ČR.

Po roce bude v provozu opět ubytovací areál EDEN na dojezdu herlíkovických sjezdovek. Pro ubytované hosty v hotelu, apartmánech nebo turistické ubytovně nabízí Snowhill zvýhodněné skipasy a balíčky služeb. Spojení lyžařského areálu Herlíkovice a  ubytovacího areálu EDEN přináší ideální kombinaci pro zimní dovolenou rodin s dětmi i lyžařské výcviky školních skupin.

Velká změna se udála v gastronomii. Snowhill provozuje gastro zařízení ve vlastní režii, Herlíkovice tak nabízejí služby odpovídající kvalitě areálu a očekávání zákazníků. Návštěvníci areálu mohou i letos testovat nové modely lyží zdarma a využít dopravu z Prahy do Herlíkovic a zpět formou skibusů. Více informací o skibusech najdete na www.herlikovice.cz, kde lze zároveň využít také on-line rezervačního systému.

Snowhill také investoval v areálu Šachty ve Vysokém nad Jizerou. Díky zkvalitnění a navýšení počtu koncových zařízení zasněžovacího systému se tak podaří zajistit vyšší využitelnost systému při hraničních klimatických podmínkách a tím včasné zahájení provozu areálu. Areál Větrov rozšířil prostor občerstvení a také posílil v zásobování vodou z akumulačních nádrží. Celková investice se pohybuje v objemu cca 1,5 mil. Kč. Návštěvníci se také mohou těšit na nový věrnostní program. Pro lyžařskou veřejnost, firemní i skupinové akce nabízí Snowhill testování nových modelů lyží zdarma. Dále je zajištěna doprava skibusy z Prahy do Vysokého nad Jizerou a zpět za výhodnou cenu.

Do stejné technologie zasněžování jako v Herlíkovicích a Vysokém nad Jizerou investoval Snowhill také v areálu Kamenec v Jablonci nad Jizerou. Celková investice se pohybuje v objemu cca 0,5 mil. Kč. Stejně tak mohou návštěvníci využít testovacích dnů nových lyží, věrnostního programu a dopravy skibusem z Prahy. Lyžařský areál bude také letos pořadatelem světových závodů na skibobech i vrcholných závodů Masters v alpských disciplínách, což přináší další zajímavý program lákající mnohé sportovní nadšence.

Také areál Mariánky v západočeských Mariánských Lázních investoval do modernizace technologií v oblasti zasněžování či nové sněžné rolby s navijákem, která umožní kvalitnější a rychlejší úpravu sjezdovek. Investice se pohybuje okolo tří mil. Kč.

„Jsme velice rádi, že můžeme našim věrným, ale i novým návštěvníkům nabídnout vylepšení komfortu a rozšíření služeb v našich areálech. A to vše při zachování cen skipasů,“ říká Michal Hošek, ředitel společnosti Snowhill. „Věřím, že lyžaři ocení kvalitnější sněhovou pokrývku díky instalované moderní technologii zasněžování, zvláště v situaci, kdy nám přírodní klimatické podmínky nebudou tolik přát. V Herlíkovicích pak věřím, že ocení výrazně rozšířené ubytovací kapacity přímo na dojezdu areálu a také kvalitnější gastro servis,“ dodává Michal Hošek.

„V rámci cenové politiky skipasů nechystáme letos žádné změny. Budou zachovány ceny z loňské sezóny i zvýhodněné jízdy pro všední dny od pondělí do čtvrtka. Cena denního skipasu je závislá dle hlavní či vedlejší sezóny nebo dle všedních dnů a víkendu. V Herlíkovicích je to pro dospělého 520 - 590 Kč, juniora 410 - 490 Kč a dítě 310 - 390 Kč. Dále mohou návštěvníci využít rodinné jízdné (2+1, 2+2), senioři mají slevu každou středu a areál jim nabízí 50% slevu pro lyžaře nad 55 let Senior Snowhill Skipass. Také v ostatních areálech zůstávají ceny skipasů stejné jako vloni,“ doplňuje Michal Hošek ze společnosti Snowhill.

Více na www.snowhill.cz

Aktualizováno Pondělí, 14 Prosinec 2015 12:02
 

Reklama

Banner