PUMA BY RIHANNA: Nové barvy tenisek Creeper PDF Tisk Email
Sobota, 17 Říjen 2015 06:05

Ve spolupráci s RIHANNOU dnes společnost PUMA představuje tři nové barevné verze tenisek PUMA Creeper. Model PUMA Creeper vznikl pod značkou FENTY a pod vedením Rihanny, kreativní ředitelky a ambasadorky značky PUMA. Creeper kombinuje ikonické tenisky PUMA Suede s lehce punkovými a rebelskými prvky.

S uvedením PUMA Creeper pomohl Rihanně její kamarád Travi$ Scott, muzikant a hudební producent. Scott je také součástí vůbec první kampaně PUMA BY RIHANNA, kterou Rihanna sama režírovala.

„Jsem nadšená, že mohu světu konečně představit PUMA Creeper,” říká Rihanna. “Partnerství se značkou PUMA mi dává příležitost tvořit unikátní a netradiční kousky. Klasické modely od PUMY jsem obohatila o vlastní nápady. Výsledkem je PUMA Creeper. To, že se ke mně přidal Travi$ Scott a pomohl mi s mou první kolekcí, je prostě báječné,“ dodává Rihanna.

PUMA Creeper přetváří klasické tenisky PUMA Suede, které Rihanna oživila o zvýšenou podrážku (“creeper”), paletu nových barev a kombinaci různých materiálů. Boty jsou v limitované edici dostupné na PUMA.com.

 

Tip redakce: Teniskology, první ročník akce zaměřené na tenisky. Teniskology proběhne v sobotu 24. října od 10 do 21 hodin ve Vinohradském pavilonu (Vinohradská 50, Praha 2).

Na akci budete mít možnost osobně se seznámit s PUMA brand ambasadory, jako jsou James Cole, Lipo, DJ IM Cyber a další. Přijďte si do stánku PUMA prohlídnout tenisky z různých kolekcí a staňte se tváří kampaně PUMA Forever Faster, stejně jako Rihanna nebo Usain Bolt!

Akce je pro veřejnost, vstup zdarma lze získat na www.teniskology.cz.

K Teniskology se můžete připojit také na sociálních sítích:
https://instagram.com/teniskology/
https://www.facebook.com/events/1645285309051477/
https://www.facebook.com/teniskology?fref=ts

Aktualizováno Neděle, 18 Říjen 2015 10:22
 

Reklama

Banner