Nejlepší oblékají prádlo CRAFT! PDF Tisk Email
Neděle, 27 Březen 2011 16:47

CRAFT pokračuje v kampani „Nejlepší oblékají prádlo Craft“ s těmi nejlepšími sportovci České republiky. Do skupiny sportovců - Lukáš Bauer, Tereza Huříková, Jan Kopka, Jan Lásko, Radek Jaroš, přibyla nová tvář letní kampaně Craft - nejlepší český triatlonista Filip Ospalý.

 

Léto v Cool a pohodě

Funkční letní prádlo Craft Cool s chladivým účinkem pro aktivity v teplých podmínkách a Craft Cool Mesh Superlight s originální děrovanou strukturou do obzvláště teplých podmínek netřeba podrobněji představovat. Letní nabídku v řadě Cool Mesh Superlight letos rozšíří krátké dámské boxerky Hot Pant a boxerky pro muže, které zajistí maximální komfort během intenzivnější pohybové aktivity v nejteplejších období roku. Pro příznivce cyklistiky přichází Craft s novými cyklo návleky na předloktí Craft Body Control Arm Cooler, které díky kompresnímu materiálu, ergonomickému střihu, cool efektu a nově také ochraně proti UV záření zajistí bikerům maximální prožitek z jízdy na kole v teplých letních měsících.

Všechny modely nové letní kolekce Craft Cool jsou nově opatřeny ochranou proti UV záření (faktor 50+).

Vyberte si správnou sportovní podprsenku

Bezesporu největší novinkou nové letní kolekce Craft jsou funkční sportovní podprsenky. Pryč je doba, kdy ženy stahovaly svá poprsí obinadly, či snad nosily více podprsenek na sobě, aby tak zamezily nežádoucím pohybům svých ňader a dokázaly si alespoň zčásti užít sportovní aktivitu. V současné době existuje již několik typů sportovních podprsenek, a tak si každá žena může zvolit ten správný typ podle druhu provozované sportovní aktivity, samozřejmě podle velikosti poprsí a v neposlední řadě také podle barvy a designu.

Konečně je tady nová řada sportovních podprsenek, které umožňují ženám bez obav aktivně jezdit na kole, cvičit či běhat.

Podprsenky Craft Sports Bra (určené na běh a fitness aktivity) a Craft Sport Specific Bike Bra (určené na kolo), poskytují ženám potřebnou funkčnost a komfort při všech sportovních aktivitách. Hlavní předností podprsenek je kompresní materiál elastický v horizontálním směru, který v kombinaci s širší elastickou gumou na spodním okraji zajišťuje stabilní polohu poprsí při aktivním pohybu. Většina sportovních podprsenek řeší totiž pouze fixaci ve směru vertikálním.

Toto a atraktivní designy s potisky u běžeckých modelů ocení sportující ženy každého věku.

U podprsenek určených pro cyklistiku není kladen takový důraz na stabilitu poprsí. Proto jsou zde použita užší gumová ramínka, která umožňují optimální volnost pohybu při zajištění dostatečné stability poprsí při jízdě kole.

Další důležitou předností všech nových modelů je odlehčená pletenina Cool Mesh Superlight na zádech a mezi prsy, kterou je dosaženo optimální ventilace v místech zvýšené potivosti a tak zajištění dostatečného komfortu při fyzické zátěži. Všechny typy nových sportovních podprsenek Craft mají ochranu vůči UV záření (faktor 50 +).

Lehká, lehčí, nejlehčí, jako pírko……

Tak by se dala charakterizovat nová běžecká bunda z kolekce Craft Performance Run – ultralehká bunda Featherlight, navíc s vodoodpudivou úpravou materiálu DWR a super sbalitelností zajistí maximální komfort běžců i za proměnlivého počasí.

V běžeckých kolekcích nabízí Craft dále spoustu nových zajímavých modelů v módních barvách s atraktivními potisky, které ocení zejména ženy. Oblékněte moderní běžecký top Craft Active Run Strap nebo běžeckou sukýnku a vyražte !

Útok Craftu v cyklistice pokračuje

Loňské vítězné tažení cyklistických kalhot Craft Elite Attack Bib byl jen začátek. Nyní Craft přichází s novými pánskými dresy Craft Elite Attack Jersey. Vysoká technická úroveň materiálu, ergonomický 3D střih, ultranízká hmotnost a technologie „Moving Wing Technology“ pro zajištění „cool“ efektu splňuje veškeré potřeby cyklisty. Craft myslí i na ženy-bikerky a pro následující sezónu nabízí novou kolekci elitního dámského cyklistického oblečení Craft Elite. Unikátní funkční a aerodynamické vlastnosti, nízká hmotnost, dokonalý ergonomický 3D střih, použité pokročilé technologie a pozornost věnovaná každému detailu při současném respektování módních trendů. Kolekce pro ženy, které chtějí jen to nejlepší. Dres již stačil získat ocenění Wild cat design v rámci veletrhu Bike-Brno 2010.

Další významnou událostí pro Craft je vytvoření nového cyklistického týmu Leopard Trek, ve kterém se sešli hvězdy světového pelotonu a který obléká právě značka Craft. Mezi největší hvězdy týmu patří určitě bratři Andy a Frank Schleckovi a mistr světa a olympijský vítěz Fabian Cancellara. Mnozí z nich mají ambice na vítězství v Tour de France.

Craft a malí sportovci

Craft nezapomíná ani děti. Dětskou kolekci rozšířil o oblíbené letní sety prádla v dlouhé i krátké variantě pro kluky i holky či běžeckou juniorskou kolekci. Zcela nově nabízí Craft cyklistickou kolekci od velikosti 110/116 do 158/164 cm. Atraktivní funkční dres s potiskem, skvěle padnoucí cyklokalhoty s vložkou Craft Light se silikonovým ukončením nohavic a nezbytné cyklistické rukavice.

Nové kolekce Craft SS2011 budou v prodeji od dubna 2011.

Aktualizováno Sobota, 21 Květen 2011 11:18
 

Reklama

Banner