Sport & Adrenalin
Zájem o sport - Češi během loňského roku neztratili, objevily se i nové možnosti PDF Tisk Email
Neděle, 24 Leden 2021 09:01

alt

Loňský rok přinesl mnoho nových situací, které jsme nikdy dříve nezažili, mimo jiné například dlouhý pobyt doma během lockdownu, práci na home office a péče o rodinu v podmínkách omezení volného pohybu, tedy většinou společně v jedné domácnosti. Přestože výrazně ubylo příležitostí, mnoho lidí si podle průzkumu společnosti Sazka našlo nové pohybové návyky.

 

Aktualizováno Neděle, 24 Leden 2021 22:21
Celý článek...
 
Aquapalace Praha je znovu v provozu. Užijte si předvánoční čas v nejzábavnějším aquaparku ve střední Evropě PDF Tisk Email
Sobota, 05 Prosinec 2020 19:00

Aquapalace Praha je znovu v provozu. Můžete si užít předvánoční čas v nejzábavnějším aquaparku ve střední Evropě

 

Za přísného dodržování hygienických a bezpečnostních podmínek otevírá dnes, ve čtvrtek 3. prosince, své brány největší sportovní a volnočasový areál v České republice. Po téměř dvouměsíční nucené uzavírce se budou moci milovníci zdravého pohybu, vodních radovánek i aktivní relaxace vrátit nejen do Vodního světa, ale i Saunového světa a Fitness centra. Pro návštěvníky se také otevírá Spa & Wellness, znovu je v provozu i léčebná fyzioterapie Balneo & Medical.

Aktualizováno Pondělí, 07 Prosinec 2020 17:03
Celý článek...
 
Michaela Nosková s partnerem učí herečky sebeobraně PDF Tisk Email
Sobota, 28 Listopad 2020 08:28

alt

Tréninky sebeobrany jsou mezi lidmi čím dál více oblíbenější. Motivace těch, kteří se do kurzů přihlásili, se přitom různí. Herečky filmu Když prší slzy Aneta Kernová a Hana Drozdová si tréninky poprvé vyzkoušely právě v rámci natáčení tohoto filmu. A obě se rozhodly, že budou ve výuce pokračovat. Zásadní podíl na jejich zájmu měl trénink s Jindřichem Čandou, partnerem zpěvačky Michaely Noskové.

Aktualizováno Sobota, 28 Listopad 2020 19:43
Celý článek...
 
Řemeslo má zlaté dno, to platí i dnes PDF Tisk Email
Pátek, 27 Listopad 2020 18:53

Že má řemeslo zlaté dno, jsme slýchávali už od našich babiček a dědečků. Nejeden z nich trval na tom, ať jsou jejich potomci řádně vyučeni dobrému řemeslu. A začíná to platit čím dál víc. Výjimečné však je, když svým řemeslem můžeme pomáhat především těm, kteří to opravdu potřebují. Potom můžeme říci, že jsme své řemeslo opravdu posunuli a třeba, že se stalo naším posláním.

Aktualizováno Sobota, 28 Listopad 2020 08:52
Celý článek...
 
Prague City Swim: Ve Vltavě se závodilo za dobrou věc PDF Tisk Email
Pátek, 18 Září 2020 06:25

Střelecký ostrov ožil tuto sobotu druhým ročníkem závodu Prague City Swim. 208 rekreačních plavců a paddleboardistů se zde sešlo, aby podpořili pacienty s amyotrofickou laterální sklerózou (ALS). Charitativní závod neziskové organizace Alsa přišla opět podpořit i řada známých osobností: zapojili se do závodu, jeho organizace nebo se postarali o příjemný doprovodný program.

Aktualizováno Pondělí, 21 Září 2020 06:57
Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 1 z 41

Reklama

Banner