Vyhrajte ryze českou deskovou fotbalovou hru FOTBALOVÝ TÝM HVĚZD PDF Tisk Email
Úterý, 29 Listopad 2022 06:14

alt

 

Jedinečná taktická stolní hra Fotbalový tým hvězd dokázala prostřednictvím kampaně na HitHit spatřit světlo světa a první exempláře vyjely z tiskárny. Deskovka je založená na principech strategické hry, ve které se kupuje a skládá ideální jedenáctka fotbalistů. Hra je vytvořena pro všechny věkové kategorie a pro zábavu nejen fotbalových nadšenců, ale také celé jejich rodiny.

Popis hry:

Desková rodinná fotbalová hra, která osloví každého fotbalového fanouška. Ve hře se skládá nejlepší jedenáctka fotbalistů – ti mají různé hodnoty od 10 do 210 milionů a jsou rozdělení na brankáře, obránce, záložníky a útočníky – a trenéry. Existuje několik možných variant sestavení týmu a hráči musí promýšlet své nákupy. Deskovka má několik úrovní, jak poskládat fotbalisty. Dá se hrát s týmem v Evropských pohárech – Evropské lize, kde mají fotbalisti dvojnásobnou hodnotu, nebo s nejlepším týmem v Lize Mistrů, kde mají fotbalisti trojnásobnou hodnotu. Ve hře jsou různé vychytávky, jako je například červená karta, kterou hráči dostanou za zákeřný faul, žeton dovednost, který zvýší hodnotu fotbalisty, nebo kartičky plné překvapení SVAZ, FAUL, KLUB. Můžete přidat vlastní postavu do hry.

 

alt

 

Chcete si zpříjemnit sváteční večer ryze českou deskovou fotbalovou hrou FOTBALOVÝ TÝM HVĚZD?

Potom správně odpovězte na naší soutěžní otázku:

 

Soutěžní otázka:
Jak se stát osobně se součástí hry?
a) Vložit do hry postavu se svým jménem 
b) Hrát jako fotbalový reprezentant
c) Hrát tuto deskovou hru pouze na fotbalovém hřišti
Správnou odpověď naleznete na  www.fotbalovytymhvezd.cz

 

altalt

Správnou odpověď posílejte na emailovou adresu    Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript do 22. prosince 2022 s uvedením vaší odpovědi, jména nebo nicku a emailové adresy.

Do předmětu emailu nezapomeňte uvést "Fotbalprovas.cz"

2 výherci budou informováni emailem či telefonicky (Vyhrává 100. a 300. správná odpověď).

O partnerovi soutěže:

Fotbalprovas.cz  specialista na fotbal a vše kolem něj.

Hrací deska nová

Fotbalprovas.cz nabízí kompletní vybavení na fotbal, ať už pro profesionální úroveň až po hraní na ulici, či zahradě za domem. Spolupracujeme s těmi nejlepšími, co se pohybují na české, ale i zahraniční fotbalové scéně v oblasti kompletního vybavení, které je pro rozvoje fotbale důležitější než kdy dřív. Posláním našeho obchodu je nabídnout kompletní fotbalové vybavení v několika cenových relacích, kde si přijdou na své začínající, pokročilí, ale i profesionální fotbalisté. Každým rokem se nároky na fotbalové dovednosti zvětšují a my se snažíme nabídnout veškeré vybavení pro kompletní rozvoj fotbalového jedince či celého týmu.

Aktualizováno Úterý, 29 Listopad 2022 07:56
 

Reklama

Banner