Vyhrajte dárkovou bedýnku a knihu se Zlatopramenem Radler 0,0 % a bavte se bez limitů PDF Tisk Email
Pondělí, 26 Říjen 2020 09:02

alt

Ať už jste na cestách za novými zážitky, sportujete na souši nebo ve vodě, se Zlatopramenem Radler 0,0 % se už nemusíte omezovat. Je totiž bez kapky alkoholu, umělých barviv a konzervantů a nově i se sníženým obsahem cukru, a to o 30 %!

 

Stanovte si vlastní výzvu a zkuste nějakou novou aktivitu, u které si můžete dát do těla, pobavit se, podívat se na svět kolem nás novýma očima a užít si přítomného okamžiku! S osvěžením v podobě Zlatopramen Radleru 0,0 % to půjde snadno – je totiž unikátní tím, že neobsahuje ani kapku alkoholu. Stačí jen začít – od nuly a s čistou hlavou!

Zlatopramen Radler 0,0 % je bez umělých barviv, konzervantů a se sníženým obsahem cukru. Vyzkoušejte svěží novinku Zlatopramen Radler 0,0 % Mandarinka a jasmín nebo další z populárních příchutí, jako jsou Citrón, bezový květ a máta či Grep a rozmarýn.

alt

Nová příchuť: Mandarinka s jasmínem v rodině hrdých nul

Zlatopramen Radler 0,0 % s příchutí Mandarinka a jasmín přináší kombinaci chuti osvěžující mandarinky a jemného, příjemně aromatického jasmínu. Ideální osvěžení pro ty, kteří upřednostňují svěží nápoj s bylinkovým podtónem.

Populární příchutě:

Zlatopramen Radler 0,0 % Citrón, bezový květ a máta v sobě nese chuť citronové šťávy s náznakem pivní hořkosti, kterou doplňuje chladivý dotek máty a omamná vůně bezového květu.

Zlatopramen Radler 0,0 % Grep a rozmarýn je tvořen vyváženou souhrou osvěžujícího grepu a příjemně aromatického rozmarýnového oleje. Skvělá volba pro ty, kteří vyhledávají nápoj s o něco vyšší hořkostí.

Zlatopramen Radler

2 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získají bedýnku nejoblíbenějších příchutí Zlatopramen Radler 0,0 % a knižní novinku Od slackline k tiché radosti od české profesionální slacklinerky Anny Hanuš Kuchařové v hodnotě 1 100 Kč.

Odpovězte na soutěžní otázku a vyhrajte.

Soutěžní otázka:

Ve kterém pivovaru se vyrábí tento oblíbený nápoj?

 

Správnou odpověď posílejte na emailovou adresu      Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript do 20. listopadu 2020 s uvedením vaší odpovědi, jména a emailové adresy.

Do předmětu emailu nezapomeňte uvést "zlatopramen"

4 výherci budou informováni emailem  (Vyhrává 100. a 450. správná odpověď).

 

Zlatopramen

Aktualizováno Pondělí, 26 Říjen 2020 18:56
 

Reklama

Banner