Tradiční vídeňská firma Manner spolu s Mlékárnou Valašské Meziříčí podporují zdravý životní styl PDF Tisk Email
Neděle, 20 Říjen 2019 09:55

42739546 xl

Pravidelný ranní přísun energie je důležitý jak pro dospělé, tak i pro děti. Během školních dní dodává dětem snídaně i svačina. Sortiment Mlékárny Valašské Meziříčí je bohatý a vyberou si z něj jak malí tak i velcí školáci.

kefírové mléko meruňka

Dobrou volbou jsou Smetanové jogurty z Valašska a Manner oplatky, které mlékárna vyrábí ve třech příchutích vanilkový, čokoládový a oříškový. Se společností Manner spolupracuje Mlékárna Valašské Meziříčí již od roku 2015.

42739546 xl 1

Mlékárna Valašské Meziříčí zahájila spolupráci s rakouskou společností Manner  již v roce 2015 prostřednictvím Manner Tour po České republice, kdy začaly být prezentovány i výrobky mlékárny. Od roku 2017 společnosti propojovaly vzájemně své výrobky, kdy například obaly kefírového mléka nesly informaci o novince společnosti Manner - MannerMüsli.

118166365 xl

„Jsme velmi rádi, že jsme společnými silami vyvinuli produkt, který je určen jak pro malé, tak  i velké příznivce jogurtů z Valašska a Manner oplatků," říká ing. Radka Benešová, marketing manager Mlékárny Valašské Meziříčí. „Smetanový jogurt z Valašska a Manner oplatky vyrábíme ve třech příchutích vanilka, čokoláda, oříšek. Tento produkt je spojením vysoké kvality a tradičních receptur české a rakouské společnosti," dodává Radka Benešová.

p.
alt

Mezi další projekty patřily společné soutěže na víčkách jogurtů a v aplikaci facebook, ochutnávky na řetězcích, snídaně do firem. Společná filozofie kvality produktů a zachování tradičních receptur, jež dodávají výrobkům nezaměnitelnou chuť, to jsou symboly, které  obě společnosti spojují. Smetanové jogurty Manner jsou završením dlouhodobé spolupráce Mlékárny Valašské Meziříčí a společnosti Josef Manner&Comp. Mlékárna Valašské Meziříčí vyrábí tyto jogurty ve třech příchutích: Smetanový jogurt z Valašska čokoládový a Manner oplatky, Smetanový jogurt z Valašska vanilkový a Manner oplatky a Smetanový jogurt z Valašska oříškový a Manner oplatky.

alt

Dalšími tipy na vhodnou školní svačinu jsou čerstvé kefíry ochucené i neochucené nebo smetanové jogurty. Kefírová mléka vyrábí Mlékárna Valašské Meziříčí v příchutích jahodové, meruňkové, višňové a bílé nízkotučné. Acidofilní mléka pak v příchutích cereálie, vanilkové s cereáliemi a lněnými semínky a bílé plnotučné. Smetanové jogurty nabízí v deseti příchutích jahoda, čokoláda, višeň, broskev, oříšek, borůvka jahoda s vanilkou, malina s vanilkou, višeň s vanilkou, brusinka-ostružina s vanilkou.

manerilust 2

Začněte svůj den šálkem porcí kvalitní čokolády. Manner rozšířil svůj sortiment také o Manner kakao - kultovní horký i studený nápoj. Již v roce 1898 bylo pití kakaa se zvláštním hláskováním s písmenem „C" klasikou v sortimentu, nyní kakao zažívá oživení. produkt Manner  kakao nápoj byl přizpůsoben moderním potřebám. Má certifikát FAIRTRADE, je veganský a rozpustný ve studeném a horkém mléce. Neopakovatelná chuť je již vytvořena během výroby, protože kakao pro požitek z pití je vyrobeno z bobů ve vlastní pražírně v centru Vídně v Hernals.

Čokoládový svět Manner na českém trhu

Chcete vyhrát moderní pánskou bundu barvy navy silver v hodnotě 2 500,-Kč a krabici delikátního Manner Cacao? Potom správně odpovězte na soutěžní otázku a být ve správném pořadí.

JN1152 navy silver 109877

Soutěžní otázka: 

Který výrobek Mlékárny Valašské Meziříčí získal ocenění Regionální potravina Zlínského kraje 2019?

 

Odpovědi posílejte na emailovou adresu  Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript do 10.prosince 2019 s uvedením vaší odpovědi, jména a příjmení a emailové adresy.

Do předmětu emailu nezapomeňte uvést "Manner a Valmez".

Vyhrává 500. a 900. správná odpověď.

Výherci budou informováni emailem.

Více informací naleznete zde.
alt

Aktualizováno Sobota, 09 Listopad 2019 22:09
 

Reklama

Banner