VYHRAJTE JEDEN Z DÁRKOVÝCH BALÍČKŮ S CHUTNÝM VÝBĚREM TYČINEK FIT A UŽIJTE SI VÁNOCE V PŘEDSTIHU PDF Tisk Email
Čtvrtek, 13 Prosinec 2018 23:25

alt

Vánoce jsou za dveřmi, čeká nás advent, období vánočního úklidu, shánění posledních dárků, ale i pečení vánočního cukroví. S blížícím se koncem roku spojeným s vánočními večírky a rodinnými oslavami asi každý z nás bojuje se zvýšeným kalorickým příjmem. Je těžké nepodlehnout záplavě chutného cukroví, obložených chlebíčků a dalších laskomin. Zkuste si aspoň v mezičase vzpomenout na zdravou životosprávu a nahradit sušenky a další klasické cukrovinky zdravější variantou.

alt

ZAŽEŇTE PODZIMNÍ SPLÍN PESTRÝM VÝBĚREM MÜSLI TYČINEK FIT

Sáhněte třeba po vynikajících a nutričně vyvážených müsli tyčinkách značky Fit, které již déle než 25 let vyrábí česká společnost ÚSOVSKO FOOD Klopina. Do předvánočního období skvěle zapadnou třeba ty kakaové, oříškové nebo s příchutí tropického ovoce. Množství chuťových variací je však mnohem širší, a tak si svou oblíbenou najde každý z nás.

altalt

alt

Zdravé mlsání při zimních

Všechny müsli tyčinky jsou vyrobeny z vysoce kvalitních surovin přírodního původu, jejich základem je sušené ovoce, oříšky a nejrůznější cereálie. Jsou nejen chutné, ale obohatí vaše tělo o cenné vitamíny, minerály i stopové prvky. V neposlední řadě obsahují vlákninu, která blahodárně působí na celý organismus. Podporuje i dobré trávení, a to se nám bude během Vánoc hodit!

alt

alt

alt alt

 alt

Pokud chcete müsli tyčinky vyzkoušet, zkuste si zasoutěžit o několik dárkových balíčků s výběrem tyčinek značky Fit. Najděte odpověď na následující soutěžní otázku a zařaďte se do slosování o zajímavé výhry.

V jaké příchuti se nevyrábí oblíbená müsli tyčinka Fit müsli?

a) meloun

b) ananas

c) pomeranč

alt

Správnou odpověď posílejte na emailovou adresu   Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript do 31. prosince 2018 s uvedením vaší odpovědi, jména a emailové adresy.

Do předmětu emailu nezapomeňte uvést "FIT"

3 výherci budou informováni emailem  (Vyhrává 50., 100., 200., 300. a 450. správná odpověď).

Nápovědu a další informace naleznete na: www.usovsko.euwww.tycinkafit.cz.

ápovědu a další informace naleznete na: www.usovsko.euwww.tycinkafit.cz.

alt

Aktualizováno Čtvrtek, 03 Leden 2019 19:08
 

Reklama

Banner