Zažijte ještě více adrenalinu v Aquapalace Praha PDF Tisk Email
Sobota, 14 Květen 2022 06:58

alt

Letní sezóna se pomalu, ale jistě blíží a Aquapalace Praha rozhodně neponechává nic náhodě. Oblíbená Divoká řeka, která je zároveň nejdelším tobogánem v České republice, se dočkala modernizace a malým i velkým návštěvníkům tak nabízí ještě více zábavy. Vyrazte do největšího aquaparku u nás a překvapte své ratolesti zážitkem, který si užije celá rodina!

Že už se těšíte, až vyrazíte na nejbližší koupaliště nebo k rybníku a naplno si vychutnáte vytoužené sluneční paprsky? Nespoléhejte jenom na počasí a zažijte spoustu zábavy, relaxace i dobrodružství, ať už je sluníčko nebo padají kroupy. Čestlický aquapark kromě mořského vlnobití, virtuální reality a mnoha dalších atrakcí totiž slavnostně otevírá i oblíbenou Divokou řeku a nejdelší tobogán v ČR ve zcela novém hávu.

alt

Vylepšenou podobu tobogánu Canyon i 450 m dlouhé řeky vinoucí se celým Vodním světem si mohou užívat návštěvníci všech věkových kategorií. Díky nově upravenému povrchu se divoká jízda o délce rekordního čtvrt kilometru rázem promění v ještě bláznivější dobrodružství a zbrusu nové barevné osvětlení navíc zajistí perfektní atmosféru. Můžete se tak těšit na neopakovatelný zážitek, který jen tak nezapomenete! 

Aquapalace Praha zve všechny milovníky vodní zábavy na Mistrovství v jízdě na tobogánu

Čestlický aquapark pořádá již jedenáctý ročník oblíbené soutěže v nejrychlejší jízdě na tobogánu. Nenechte si ujít napínavý závod plný adrenalinu a vyrazte s dětmi v sobotu 21. května do Aquapalace Praha. Zkuste své štěstí i vy, nejrychlejší závodník získá roční permanentku.

Sobota plná zábavy

Mistrovství v jízdě na tobogánu není jen pro děti, účastnit se mohou všechny věkové skupiny! Netradiční závod je rozdělen do čtyř kategorií: děti od 8 do 12 let, mládež od 13 do 17 let, muži a ženy nad 18 let. Roční členství, tedy hlavní výhru, získá ten, který projede žlutým tobogánem za nejkratší čas. Odměny ale čekají i na první tři nejrychlejší závodníky v každé kategorii.

Kromě napínavého závodu se můžete těšit i na bohatý doprovodný program v podobě soutěží pro děti, animačních programů, aquazorbingu a jiných zábavných vodních her. Přijďte si užít netradiční disciplíny a třeba právě vy vyhrajete roční permanentku do Aquapalace Praha!

Podrobný harmonogram akce:

11.00 – zahájení akce a registrace závodníků Mistrovství v jízdě na tobogánu se SKUPINOU ČEZ, přidělení startovních čísel

12.00 – 13.00 – zkušební jízdy, seznámení s pravidly závodu

12.00 – zahájení doprovodného programu; animační programy, soutěže pro děti, aquazorbing, hry ve vodě

13:00 – slavnostní zahájení závodů, ostré jízdy všech kategorií

15.00 – vyhlášení vítězů a předání cen za jednotlivé kategorie tobogany

alt

Více informací najdete na www.aquapalace.cz

Aktualizováno Sobota, 21 Květen 2022 06:41
 

Reklama

Banner