1. O.M.G. Zimní velká ségra je parťačka do nepohody
alt
Velká fashion panenka, která si ráda obléká překrásné šaty a zdobí se třpytivými šperky, je skvělým dárkem pro každou malou slečnu. L.O.L. O.M.G. Zimní velká ségra módu zkrátka zbožňuje a miluje všelijaké večírky a oslavy. Vybrat si můžete ze 3 druhů panenek a každá má i svoji malou sestřičku. Povahou je každá zcela jiná. Která se stane vaší nejlepší kamarádkou? Obal, ve kterém je Zimní velká ségra uložená, lze dokonce použít jako šatník na vyladěné outfity.
Doporučená prodejní cena je 1 079 Kč.

2. Box plný překvapení

V tajemném L.O.L. boxu objevíte tolik překvapení, že vám zabere téměř dvě hodiny je všechna odhalit! Najdete v něm 14 exkluzivních postaviček se spoustou nových outfitů a doplňků. Box plný překvapení pod stromečkem jistě potěší každou fanynku L.O.L. a jeho rozbalování bude krásným překvapením pro celou rodinu.
Doporučení prodejní cena je 3 919 Kč.

alt

3. Pohádkový Třpytivý jednorožec

Která holčička by si nepřála mít doma jednorožce? Splňte jí sen a pořiďte jí Poopsie Třpytivého jednorožce, který má kouzelné bříško. Pokaždé, když ho nakrmíte a posadíte na třpytivý nočník, vytvoří překvapení – sliz. Přidejte do slizu třpytky a schovejte ho do originálního přívěsku ve tvaru hovínka. Při rozbalování narazíte až na 20 třpytivých doplňků a drobností, které bude jednorožec určitě potřebovat.
Doporučená prodejní cena je 1 619 Kč.

alt

4. Lama

Rozkošná Lama je kamarádka Poopsie Jednorožce. Najdete ji v extra velké plechovce a společně s ní dalších 20 překvapení! Rozbalte růžovou nebo bílou Lamu v roztomilém outfitu a zadívejte se do jejich velkých očí s neuvěřitelně dlouhými řasami. Pokaždé, když Lamu nakrmíte a posadíte na třpytivý nočník, vytvoří slizové překvapení. Přidejte do slizu třpytky a schovejte ho do originálního přívěsku ve tvaru hovínka.
Doporučená prodejní cena je 1 619 Kč.

alt

5. Vytvořte si vlastní Roh jednorožce

Připravte se na pořádnou třpytkovou explozi! Namočte Roh do vody na 8-10 sekund, pořádně jej zmáčkněte a dočkáte se hotové záplavy barevných třpytek. Poté je smíchejte s přiloženým slizem a pomocí obalu na roh si vytvarujte svůj vlastní jednorožčí roh. Poopsie Roh jednorožce se vyrábí ve spoustě barevných variant, a tak můžete mít doma doslova pohádkovou sbírku.
Doporučení prodejní cena je 249 Kč.

alt