Pro děti
Krtkův svět otevřel svou druhou část, užily si to i známé osobnosti s dětmi PDF Tisk Email
Neděle, 12 Červenec 2020 21:09

Krtkuv svet Regina Randova 1

Herci, hvězda Slunečné, finalista první SuperStar, operní divy i princ ze slavné pohádky jsou nadšeni! Unikátní přírodní rodinný zábavní park Krtkův svět v pražských Horních Měcholupech, otevřel svou druhou plánovanou část. Kromě už v červnu zprovozněných prolézaček, houpaček, grilovacích míst pro skupinky, největšího krmelce ve střední Evropě, vodních prvků, obří skluzavky a divadelního amfiteátru, se teď návštěvníkům otevřel druhý vodní svět s velkým pískovištěm, dopravní hřiště s koloběžkami a šlapacími autíčky, Krtkovo dračí doupě i Krtkovo pohádkové městečko. To všechno si užili malí i velcí a také známé osobnosti.

Aktualizováno Neděle, 12 Červenec 2020 21:25
Celý článek...
 
Déčko ztroskotalo! Trosečníky mohou zachránit děti v letní soutěži po celém Česku PDF Tisk Email
Sobota, 04 Červenec 2020 22:48

alt

Oblíbené postavičky z Déčka se těšily na poklidné prázdniny na moři. Na plavbu parníkem Titán se připravovaly celé dva týdny. Hned první červencovou středu se ale vše zvrtlo a Duháček, ovečky, mimozemšťan, drak, Inženýr Vrtulka i špunti ztroskotali u neznámého ostrova a nyní potřebují pomoc dětí, aby se dokázali vrátit domů.

Aktualizováno Pondělí, 06 Červenec 2020 21:35
Celý článek...
 
Ornella Koktová s miminkem a Jitka Boho s dcerou na cestě do pravěku PDF Tisk Email
Sobota, 04 Červenec 2020 10:31

Zpěvačka a modelka Jitka Boho se poprvé na veřejnosti ukázala se svým novým přítelem Matějem Liškou. Společně s jejich dětmi vyrazili na dětské odpoledne na střechu Galerie Harfa, kde se nachází Dinopark, dětské hřiště a pro děti zde byl připraven zábavní program.

Aktualizováno Pondělí, 06 Červenec 2020 21:31
Celý článek...
 
VIP maminky a jejich děti pokřtili Knihu Matky na palici PDF Tisk Email
Středa, 01 Červenec 2020 16:10

alt

Když se křtí kniha s takovým názvem jako je “Matky na palici”, je samozřejmé, že kmotrami musí být jedině maminky – neboli – matky. V pořadí již druhému dílu půvabné spisovatelky Alexandry Veliké tedy popřály v podobě sudiček Adriena Sobotová se synem, Sára Saudková se synem a dcerou, Štěpánka Duchková s dvojčaty, Petra Černocká s dcerou Bárou Vaculíkovou, která na pomoc přizvala i svou dcerku Coco. Děti Evy Čížkovské a Hanky Čížkové bohužel nemohly. I tak bylo na křtu pěkně veselo.

Aktualizováno Pondělí, 06 Červenec 2020 07:48
Celý článek...
 
Moře zábavy a tobogánů si užijete také v Čechách. Aquapalace Praha odhalil letní program PDF Tisk Email
Sobota, 20 Červen 2020 06:10

alt

Aquapalace Praha představil nabitý prázdninový program pro děti i dospělé a prozradil také novinky pro letošní léto. Mezi hlavní lákadla patří nově otevřený Pool bar, kde se koktejly servírují přímo do vody, dále semifinálová kola MISS České republiky, speciální letní Silvestr anebo koncerty dívčí kapely Lollipopz. Akce se zúčastnili ambasadoři léta – miss Eliška Bučková a Jakub Kohák.

Aktualizováno Pondělí, 22 Červen 2020 07:10
Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 1 z 40

Reklama

Banner