Lásku jde vyjádřit tisíce způsoby, v ALOve sází na šperky! PDF Tisk Email
Napsal uživatel Hel   
Čtvrtek, 29 Prosinec 2022 09:01

 

alt

Podzimní kolekce ALOve 2022 vznikla, aby připomínala lásku. Každý den, při každé příležitosti, kamkoliv jdeme. Jemné, ale osobité šperky, které jsou ideální jako dárek z lásky. Cenově dostupné šperky, které udělají nevyčíslitelnou radost.

Classic First

Jemné a elegantní šperky ve třech barvách zlata s drobnými diamanty, které ocení každý milovník šperků. Ne nadarmo se říká, že méně je někdy více, protože tahle kolekce je toho dokonalým příkladem. Jednoduché prsteny, diamantové náušničky, náramky a náhrdelníky s drobnými přívěsky.

Luxury Classic

Pravý diamant pro pravou lásku. To je hlavní moto této třpytivé kolekce. Zde se diamanty nešetří, a v kombinaci se 14kt zlatem ji tvoří luxusní prsteny, náušnice a přívěsky. Čiré diamanty působí čistě a romanticky a skvěle se dají kombinovat s ostatními šperky. Několik kousků je také v neotřelé variantě s černými a hnědými brilianty.

alt

Jsem úžasná. Tečka. Přesně to vyjadřuje kolekce plná jemných kulatých diamantů. Nejčastějším prvkem kolekce je spojení úzkého řetízku a kulatého diamantu zasazeného do kulatého lůžka. Náušnice v podobném designu tak, aby vše připomínalo tečku. Originální a elegantní kolekce pro každodenní nošení.

Unique

Unikátní kolekce jemných šperků se špetkou hravosti. Kytičky, kuličky a srdíčka, vše v miniaturních rozměrech, znázorňují romantickou eleganci. S diamanty nebo bez, ve třech barvách 14kt zlata, vyrobeny s naprostou precizností a citem pro detail.

Magic Circles

Elegantní jednoduché náramky pro něj i pro ni. Matching kousky, ideální pro nošení v páru nebo větší skupině přátel. Dodají pocit soudržnosti, mohou sloužit jako slib oddanosti nebo se dají dokonce i personalizovat. Neexistuje originálnější dárek než ten s osobním vzkazem. Kolekce se skládá z korálkových náramků, šňůrkových náramků nebo řetízkových s černými diamanty.

alt
Bubbles

Výraznější odnož kolekce Magic Circles v podobě šňůrkových náramků s kuličkami z bílého, žlutého a růžového zlata. Vybírat lze z různých variant, které se liší počtem ozdobných kuliček. V nabídce je několik barevných kombinací. Kolekce je také pánská, protože i muži potřebují připomínat, že je milujeme.

ALOve je láska na celý život

ALOve je svěží moderní česká klenotnická značka, mladší sestřička ALO diamonds. Otevírá svět diamantových šperků pro ty, kteří začínají objevovat jejich třpytivé kouzlo. Zamilujte si luxusní hravé šperky z bílého, žlutého nebo růžového zlata osázené diamanty a barevnými kameny. ALOve je synonymem špičkové kvality a designu inspirovaného nejnovějšími módními trendy. Navrhují a vytvářejí je nejlepší klenotníci v pražském ateliéru, který patří mezi největší v Evropě.

Vstupte do třpytivého světa, ve kterém se ALOve diamantové šperky stávají svědky vašich významných rodinných událostí a jsou tak už navždy připomínkou narození miminka, studijních úspěchů, oslav narozenin a výročí nebo překrásným důkazem lásky.

alt
Aktualizováno Čtvrtek, 29 Prosinec 2022 19:24
 

Reklama

Banner