Jitka Klett získala v Itálii zlatého módního Oscara! PDF Tisk Email
Napsal uživatel Hel   
Neděle, 25 Prosinec 2022 06:41

jitkaklettvan

Díky módní návrhářce Jitce Klett se Česká republika může pyšnit velmi unikátním oceněním. Známá návrhářka totiž převzala v neděli v Italské Florencii zlatého ST OSCAR DELLA MODA za dlouholetý přínos v módním odvětví. Toto ocenění se uděluje jen několika málo vybraným osobnostem z celého módního světa. Doprovod Jitce dělala rodina a Eliška Bučková.

alt
alt

Díky módní návrhářce Jitce Klett se Česká republika může pyšnit velmi unikátním oceněním. Známá návrhářka totiž převzala v neděli v Italské Florencii zlatého ST OSCAR DELLA MODA za dlouholetý přínos v módním odvětví.

alt
alt

Toto ocenění se uděluje jen několika málo vybraným osobnostem z celého módního světa.

Na slavnostní galavečeři v Tuscany Hall se při příležitosti odevzdání této prestižní ceny objevila ve společnosti manžela, úspěšného mezinárodního advokáta Larse Kletta, dcery Alexandry a krásné Elišky Bučkové, jíž doprovázel partner Radek Vácha.

alt
alt

Česká Miss z roku 2008 Eliška Bučková spolu s modelkou Alexandrou Klett byly s návrhářkou Jitkou Klett na scéně, během slavnostního předávání. Nutno podotknout, že modely, kterými reprezentovaly tvorbu návrhářky, vzbudily v sále obrovský zájem.

alt
alt

Slavnostní galavečer splnil očekávání přítomných i navzdory tomu, že namísto očekávaného Andrea Bocceliho, který onemocněl, pořadatelé program zpestřili známým italským triem Appassionante. Večer v sále se nesl ve znamení slavných italských celebrit a oceněných z celého světa.

alt
alt

V devítileté historii působení této soutěže získává Jitka Klett zlatého ST Oscar Della Móda jako první zástupce České republiky!

Zdroj: Helena Váňová Production

Aktualizováno Neděle, 25 Prosinec 2022 17:55
 

Reklama

Banner