Kapela Botox pokřtila nový klip k písni Teď už to víš PDF Tisk Email
Čtvrtek, 14 Listopad 2019 13:53

Botox (Foto: www.botoxmusic.cz)

Česká pop-rocková kapela Botox pokřtila ve čtvrtek večer v pražském baru Wine not? videoklip k písni Teď už to víš, singlu z debutové desky Dvě tváře a duetu s mladou talentovanou zpěvačkou Nelly Řehořovou.

Kmotry klipu byla modelka a moderátorka Radka Rosická a herec a producent Sagvan Tofi, který si zároveň zahrál jednu z hlavních rolí v příběhu, jehož hlavní myšlenkou je, že ne všechno se dá koupit za peníze.


CD Dvě tváře

Klip se natáčel v srpnu v pražském klubu Royal. Natáčení trvalo 16 hodin. „Byl to celý takový podvod, myslel jsem si, že tam jdu jenom na chvíli a byl jsem tam celý den, ale protože je mám rád, kluci jsou moje krevní skupina a dali si s tím hodně práce, odpustil jsem jim to, ale jednou jim to vrátím,“ řekl se smíchem Sagvan Tofi.

Natáčení klipu bylo náročné a dlouhé, protože klip je natočen pouze se dvěma skrytými střihy, aby působil dojmem jednoho nepřetržitého záběru. „Původně jsme chtěli točit absolutně bez střihu, ale k tomu bychom potřebovali kameru se speciální otočnou hlavicí a studio by se muselo vystavět v kruhu kolem ní, bylo by to strašně finančně náročné, jenom technika by vyšla na čtvrt milionu, takže jsme od původního záměru prozatím upustili,“ uvedl frontman kapely Honza Kopečný s tím, že klip s tou technologií v budoucnu Botox určitě natočí.

alt

Scénáře a režie se ujal francouzský režisér trvale žijící v Praze Juan David Salazar, se kterým kapela spolupracovala už na předcházejícím videoklipu k písni Stalker. „Juan je neskutečný profík, navíc neustále pozitivně naladěný, díky čemuž se dá zvládnout spousta stresových situací. Například když nedorazil komparz na poslední scénu, Juan okamžitě přepsal scénář a výsledek vidíte v klipu,“ dodal druhý ze zpěváků kapely Petr Ryšavý.

Menší roli v klipu si zahrál i zpěvák Radim Flender.

alt

Teď už to víš je v pořadí čtvrtým klipem z debutové desky Dvě tváře, kterou kapela vydala letos v létě. K desce vyrazili Botox v říjnu na první klubové turné po České republice, které začalo v říjnu v Českých Budějovicích a skončí 22. ledna v pražském Lucerna Music Baru.

Aktualizováno Neděle, 17 Listopad 2019 14:09
 

Reklama

Banner