Lucie Vondráčková a Andrea Verešová v sexy outfitech na křtu klipu Radima Flendera Stanice Svět PDF Tisk Email
Neděle, 27 Říjen 2019 08:41

Videoklip Stanice Svìt se 21. 10. 2019 køtil v pražské kavárnì Wine Not.

Lucie Vondráčková se vrátila do Prahy a hned se vrhla do práce. Nafotila nové snímky, obdivovala krásy nejen Prahy, vyzkoušela novou koloběžku, ale také natáčela nový videoklip. Ten byl třetí říjnový týden pokřtěn v Praze ve vinném baru Wine not?

Pražský bar Wine not? je dokonalé místo pro poznávání kvalitních čsekých vín, ale také se širokou nabídkou vín z celého světa. Navíc s naprosto úchvatným výhledem na Vltavu a funkcionalistickou budovu pražského Mánesa.

alt

Na řadu přišel duet se zpěvákem Radimem Flenderem, který se jmenuje Stanice Svět. Tato písnička má dvě verze. Jedna je na již zmíněné Růži a druhá verze pak na Radimově albu, který nese název Stanice Svět.

alt

19. července v Jaroměřském železničním muzeu proběhla první klapka k videoklipu Stanice Svět. Celé natáčení se odehrávalo ve starých vagonech z předminulého století, tažených mašinkou, nádhernou krajinou královehradeckého kraje. Zajímavostí je, že ve videoklipu si malou roli zahrál i herec Jiří Krampol, který ztvárnil roli strojvedoucího a nezapře zde svou komediální povahu. Nejmladšímu účastníku natáčení byly pouhé tři roky, zatím co Jiřímu Krampolovi již 81 let. Celkem bylo ve štábu přes 60 lidí.

alt

Lucka procházela vagóny a seznamovala se s cestujícími při štípání lístků. A nejen s nimi, ale i s “myškou” Hazel. „Bylo pro mne velkou ctí, smět si zazpívat s Luckou,” prozradil nám autor písně Radim Flender. „Před dvěma lety jsem nabídl Lucce dvě své písně a Lucka mi odepsala, zda bych neměl ještě nějaké jiné, tak jsem jí poslal další a ona si v nich našla Stanici. Původně jí zpíval muž, ale nebylo těžké text upravit pro ženu. Výhoda autorských věcí,” směje se Radim. „Natáčení jsem si užívala. Byla to moc příjemná práce a sešel se skvělý tým,” řekla Lucie Vondráčková těsně po natáčení.

Ve klipu si malou roli zahrála i Lenka Špillarová, která celou akaci profesionálně odmoderovala.

Příjemnou party v atraktivním prostředí si také nenechali ujít houslistka Markéta Muzikářová, herec Jiří KrampolPavel Šalitroš, Radka Pavlovčinová a Ondřej Bábor.

Na křest klipu k písni Stanice svět, nedorazil hokejista Marek Peksa, který si zahrál sexy topiče a hodně se také hovořilo a jeho vzathu s Lucií.

Jak je možné, že na Rdimově desce zní píseň jinak než na té Lucčině?

"Na mé desce je víc popová, na Radimově spíš folková a tady je takový kompromis, kdy zní keltsky. Ale ať už je verze jakákoli, tak dýchá určitým způsobem, ze kterého vychází virtuální ztvárnění, kdy je to taková oslava Čech a Moravy, toho, jak je to tady hezké," vysvětlila na křtu Lucka, která se z Kanady vrátila definitivně zpět.

Na akci si zvolila elegantní overal od návrhářky Dominiky Sedláčkové.

Kmotry, kteří pokřtili klip, byli Andrea Verešová, která do poslední chvíle napínala organizátory, jelikož uvízla v zácpě a netušila, zda křest stihne, Mirek Vajdák a Michal Lorenc, majitelé kasín. Následně všichni společně s novináři shlédli premiérový klip STANICE SVĚT. A vrhli se na stylový raut a kvalitní vína, který pro ně připravil tým vinného baru Wine not?.

Videoklip byl představen a slavnostně pokřtěn v pondělí 21.10. ve vinném baru Wine not?.

Aktualizováno Neděle, 27 Říjen 2019 10:57
 

Reklama

Banner