Po práci legraci! Návrhář Macháček řádil na Colours až do kuropění PDF Tisk Email
Pondělí, 24 Červenec 2023 12:31

Lukáš Macháček

Lukáš Macháček patří mezi přední návrháře, jehož služeb využívá řady českých celebrit. Po náročném pracovním programu, kdy se na filmovém festivalu ve Varech staral od rána do večera o outfity desítky klientů, si odjel s přáteli odpočinout na legendární Colours. Hned v srpnu ho ale čeká opět pracovní kolotoč spojený s chystanou podzimní kolekcí.
„Na Colours jsem podruhé a poprvé na všechny dny. Je to pro mě tady relax, ve Varech jsem makal každý den do pozdních hodin. Ráno vrátit zapůjčené šperky a hned nato oblékat 10 lidí, tady v Ostravě můžu spát do tří do odpoledne, pak se najím a jdu zase na koncerty, to je pro mě příjemná změna,“ svěřil se oblíbený návrhář českých VIP, který čas na festivalu v Ostravě trávil ve společnosti svých přátel včetně herečky Patricie Pagáčové.
V Ostravě si tak nenechal ujít celou řadu koncertů českých i zahraničních hvězd a užíval si často party až dlouho do noci. „Největší zážitek byl asi koncert amerického rappera Macklemora, který jako jeden z mála těch největších hvězd nakonec letos dorazil a pak taky set DJ NobodyListena, na který jsem zašel do glo clubu, to jsme si strašně moc všichni užili, byla tam neskutečná atmosféra,“ podělil se o své highlighty Lukáš.
Z Colours zamířil na krátkou dovolenou do italského Říma, kde vedle odpočinku bude možná čerpat také inspiraci, protože hned v srpnu začíná pracovat na své nové podzimní kolekci, kterou chystá představit v listopadu a bude určitě patřit k velkým událostem v českém módním světě.

Emma Smetana se na Colours odvázala! Líbačka proběhla přímo na podiu

Emma Smetana se na Colours odvázala! Líbačka proběhla přímo na podiu

Emma Smetana (35) má v poslední době napilno. Natáčí nový televizní seriál Eliška a Damián a věnuje se také naplno své hudební kariéře. Objevila se mimo jiné i na legendárních Colours of Ostrava, kde na glo stage vystoupila se svým životním i hudebním partnerem Jordanem Hajem. A přidal se k nim i společný kamarád a DJ Nobodylisten, kterému Emma přímo během koncertu věnovala vášnivý polibek!

Loni na festivalu v Karlových Varech to byl Jordan, který vzbudil rozruch líbací scénou s Jakubem Strachem alias NobodyListenem, letos si malou pikanterii střihla s mladým DJ Emma na společném vystoupení v rámci zahajovacího večera Colours of Ostrava. Nutno dodat, že nešlo jako v případě Jordana Haje o žádnou velkou divočinu, spíš možná důkaz, že jsou velcí kamarádi a mají k sobě blízko nejen po hudební stránce.

Emma Smetana se na Colours odvázala! Líbačka proběhla přímo na podiuJiří Masojídek

Právě do muziky věnuje známá moderátorka v poslední době nejvíce energie, i když si odskočila i k herectví. V novém seriálu televize Prima, který se na obrazovkách objeví zřejmě na podzim, ztvární hlavní ženskou roli. „Letos je pro mě klíčová zejména hudba. Veškeré naše současné úsilí a přípravy se upínají k termínu 4. listopadu, kdy máme s Jordanem koncert ve Foru Karlín,“ prozradila na Colours Emma a dodala: „Sem do Ostravy jezdívám s o něco menší věrností než na festival ve Varech, kde od svých 15 let trávím každý rok, ale minulý rok jsem tu byla podpořit Kapitána Demo, který hrál jako jediná tuzemská kapela na hlavní stagei a byl to zážitek.“ A právě na těchto svých oblíbených festivalech stihla Emma vystoupit hned několikrát. Zdá se, že to s hudební kariérou myslí skutečně vážně, jak dokázala i spoluprací s Richardem Müllerem, s nímž natočila intimní píseň Tahle Jedna Vteřina.

Aktualizováno Sobota, 29 Červenec 2023 14:55
 

Reklama

Banner