Red Zone zazpívalo na koncertě Michala Davida a pokračuje v La Fuente tour 2023! PDF Tisk Email
Pondělí, 03 Červenec 2023 15:08

 alt

Dívčí formace Red Zone zkrátka jede. Nejenom, že v rámci své tříměsíční tour vystoupují na food festivalu s názvem “Skutečný festival chutí 2023” , kde společně s dalšími umělci na pódiích zpestřují den návštěvníkům festivalu na náměstích českých měst, stihly ještě zazpívat jako předskokanky Michala Davida na jeho jediném pražském koncertě.

 

 

alt

 

A co víc; proslulého hitmajkera ještě vyzpovídaly. Nově totiž fungují také jako reportérky internetové televize Glamour TV. Na kontě mají desítky rozhovorů se známými osobnostmi kulturního života, sportovci, modelkami nebo jinými lidmi, kteří mají o čem mluvit a jsou inspirací pro druhé. Stejně tak jako skupina Red Zone, která se těší stále větší oblibě, což dokazují fronty fanoušků u autogramiád.

Michavidhel

Ale zpátky ke koncertu Michala Davida. Ten se odehrál na krásné, nové letní scéně Občanské plovárny a velkém pódiu s projekc, které se pro tuto jedinečnou show stavělo několik dní. Akce s názvem Prosecco fest měla nádech italského stylu nejen proto, že moderátorem koncertu byl italský showman Davide Mattioli. Po celý den totiž mohli návštěvníci ochutnat nejrůznější italské speciality, kvalitní italská vína a dopřávat si speciální italská Prosecca. Michala Davida na pódiu doprovázela skupina Kvatro.

alt

Na video skupiny Red Zone a Michalem Davidem, který během rozhovoru poodhalil i mnoho plánů a budoucích novinek, které slavný zpěvák chystá. se můžete podívat zde: https://www.youtube.com/watch?v=_3DRy7QWuu4

DavideattioliJan

Pro fanoušky Red Zone přinášíme termíny La Fuente tour 2023

20.08. Beroun

02.09. Holice

04.09. Slaný

22.09. Praha – music bar LaFuente

Program mají dívky ze skupiny ovšem mnohem nabitější; připravují se na natáčení nového klipu, na jehož křest se fanoušci mohou těšit v září, aktivně spolupracují s Michalem Šedou v rámci jeho projektu edukativní zdravotní prevence s názvem “Beywoč Šow”, chystají nafocení kolekce prádla… Jak už bylo řečeno, Red Zone prostě žije a potkat tuto dívčí skupinu můžete v létě na mnoha místech České republiky.

TITULN RedZoneMichal David

Zdroj: Helena Váňová Production

Aktualizováno Úterý, 04 Červenec 2023 08:20
 

Reklama

Banner