Vychutnejte si Fernet Stock Citrus v nové celo-žluté etiketě! PDF Tisk Email
Neděle, 30 Říjen 2022 20:21

alt

 

Tanec, čas strávený s přáteli, zábava, užívání si života teď a tady, pohoda. Taková je nová kampaň, kterou na podzim spouští výrobce oblíbeného bitteru Fernet Stock. V·nové kampani se zaměřuje na své hlavní konzumenty, jejich životní styl a preference. Nalaďte se i vy na stejnou vlnu se svými přáteli a svezte se na žluté vlně zábavy s·Fernet Stock Citrus.

 

Fernet Stock Citrus vás dostane svou jemnou a svěží citrusovou chutí s příjemným závěrem, který zkrátka vybízí k uspořádání zábavné party, posezení s přáteli nebo večernímu přiťuknutí s vašimi blízkými. Není tedy divu, že se již 25 let těší velké oblibě nejen v Česku, ale i na Slovensku, kde dokonce v prodejích překonává klasický Original. Citrusový Fernet Stock Citrus je oblíbený i u mladých konzumentů, a to nejen díky své sladší a odvážné chuti, ale i výborné mixabilitě, která nabízí nespočet trendy drinků a chutí. Žádná dobrá party ani akce se prostě neobejde bez tohoto citrusového krále!

 

Zdroj: Fernet Stock / Stock Plzeň – Božkov

 

Užijte si Fernet Stock Citrus na ledu, nebo si namíchejte některý z atraktivních drinků v kombinaci s tímto jedinečným bitterem a udávejte trendy. A nezapomínejte, že nejlepší příběhy zažijete právě tehdy, když jste na stejné vlně.

FERNET STOCK CITRUS
Vychutnejte si jemnou citrusovou chuť naplno. Stačí, když do sklenice s ledem nalijete panák Fernet Stock Citrus a užijete si ho jen tak ve své čisté podobě.

alt

FERNET STOCK BAVORÁK CITRUS
Sklenice: long
Suroviny:
4 cl Fernet Stock Citrus
15 cl tonicu
Plátek citronu
Led

alt

FERNET STOCK CITRUS SPRITZ
Sklenice: copa
Suroviny:
4 cl Fernet Stock Citrus
15 cl Vinea
Soda
Máta
Led

TIP: FERNET STOCK CITRUS
Fernet Stock Citrus je dokonalou kombinací tajné směsi bylin z tradičního Fernet Stock Original a přírodních citrusových aromat a bylinek. Vychutnejte si tento citrusový bitter jen tak samotný nebo v trendy drincích a svezte se na žluté vlně pohody a zábavy. Doporučená cena: 149,- Kč/0,5l

 

Fernet

 

Zdroj: www.bartidashop.cz

Aktualizováno Pondělí, 31 Říjen 2022 08:12
 

Reklama

Banner