Hard Rock Cafe a fotbalista Lionel Messi představují vylepšený Messi Burger PDF Tisk Email
Čtvrtek, 24 Listopad 2022 08:28

alt

Hard Rock Cafe a fotbalista Lionel Messi představují vylepšený Messi Burger - Champions Edition a novou kolekci merche. Hard Rock Cafe rozšiřuje své partnerství se světově uznávanou fotbalovou legendou, Lionelem Messim, nejnovější verzí oblíbeného Messi Burgeru – Champion’s Edition. Novinkou jsou tři chutné omáčky– Chimichurri, Aioli a Latin Chili. Messi Burger Champion’s Edition je nyní k dispozici ve všech pobočkách Hard Rock Cafe po celém světě.


alt

 

alt

 

alt

„Je pro nás velkou ctí pokračovat v partnerství se světově uznávanou fotbalovou hvězdou Lionelem Messim a posunout naši společnou kampaň LIVE GREATNESS na další úroveň s Messi Burger Champion’s Edition,“ říká viceprezident Hard Rock Cafe International Anibal Fernandez. „Nemohli jsme se dočkat, až všem fanouškům představíme tuhle vylepšenou novinku,“ doplňuje.

Messi Burger byl na trh uveden v březnu 2022. Když se do něho fanoušci Hard Rocku a Messiho zakousnou, dostanou dvojitou porci mletého hovězího masa, sýr provolone, chorizo, zkaramelizovanou červenou cibuli s pikantní uzenou omáčku Hard Rock podávanou na opečené housce s natrhaným římským salátem a vyzrálými rajčaty.

alt

Více informací a rezervace na: https://www.hardrockcafe.com/location/prague/cs/

Aktualizováno Neděle, 27 Listopad 2022 20:11
 

Reklama

Banner