Gastronomie & Restaurace
Mlékárna Valašské Meziříčí získala ocenění Česká chuťovka PDF Tisk Email
Čtvrtek, 19 Listopad 2020 17:30

alt

Kvalita a chuť potravin je pro zákazníka dnes velmi důležitým aspektem při výběru, co si koupit v obchodě. Kvalitní výrobky s lahodnou chutí může spotřebitelům ve svém sortimentu nabídnout i Mlékárna Valašské Meziříčí, která se zabývá výrobou jogurtů, kysaných výrobků i výrobků čerstvých. V letošním roce se rozhodla zúčastnit ankety Česká chuťovka, kde zabodovala. Její výrobky se tak mohou tímto oceněním oprávněně pyšnit.

Aktualizováno Pátek, 20 Listopad 2020 08:55
Celý článek...
 
Odpočiňte si od masa a vsaďte na vegetariánské recepty PDF Tisk Email
Středa, 18 Listopad 2020 10:42

Lilkove lasagne

Dýně, lilky i cukety. Okuste tyto pestré královny zeleniny v neobvyklých receptech, ve kterých dokonale nahradí maso. Hodí se jak pro vegetariány, tak i pro ty z vás, kteří si chtějí dát od masa po letním grilování pauzu. Pootevřete kuchyňská dvířka zelenině a nechte se inspirovat neokoukanými recepty.

Aktualizováno Čtvrtek, 19 Listopad 2020 15:13
Celý článek...
 
Taťána Gregor Brzobohatá a Pražská čokoláda Steiner & Kovarik: Čokoládová terapie ve znamení sedmi čaker PDF Tisk Email
Pondělí, 16 Listopad 2020 17:55

alt

Nyní, v této turbulentní době, mají i  malé rituály mnohem větší smysl než dříve. Umožňují nám na chvíli se zastavit, věnovat pár okamžiků jen sami sobě a pokusit se o návrat k vnitřní harmonii. Právě s tímto cílem se zrodila řada čaker – delikátních kombinací čokolády s vybranými ingrediencemi, výsledek spolupráce společnosti Pražská čokoláda Steiner & Kovarik s Taťánou Gregor Brzobohatou. Taťána novou kolekci nazývá čokoládovou terapií na sedm dní, potažmo na celý život.

Aktualizováno Pátek, 20 Listopad 2020 08:53
Celý článek...
 
Zahřejte se novinkou s výraznou chutí kakaa PDF Tisk Email
Sobota, 14 Listopad 2020 18:04

alt

Kdo by se v zimě nechtěl zahřát voňavým šálkem kakaa. Příprava klasického kakaa je ale poměrně náročná na čas, většina instantních nápojů zase vyniká spíše obsahem cukru, než pravého kakaa. Tradiční český výrobce potravin, společnost Kávoviny, proto vyvinul novinku, která tyto „problémy“ elegantně řeší. Rozpustný kakaový nápoj s vysokým obsahem kakaa a přitom snadnou a rychlou přípravou. Výborný je také na pečení.

Aktualizováno Pátek, 20 Listopad 2020 22:24
Celý článek...
 
Jaké cukroví by upekla maková panenka? PDF Tisk Email
Středa, 11 Listopad 2020 18:10

alt

K Vánocům patří dobré jídlo a sladké cukroví, které hospodyňky připravují i týdny dopředu. V některých rodinách se předávají recepty na cukroví z generace na generaci a každý rok se opakují. Ani milovníkům tradic však neuškodí občas vyzkoušet něco jiného. Zkusili jste už někdy přidat do cukroví mák? Dříve mu byla dokonce přisuzována ochranitelská moc a byl považován za symbol bohatství a prosperity. Jeho typická chuť dodá i tradičnímu cukroví zajímavý šmrnc.

Aktualizováno Neděle, 15 Listopad 2020 09:13
Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 1 z 139

Reklama

Banner