Domov & Hobby
VEKRA: Žaluzie bez kompromisů PDF Tisk Email
Neděle, 26 Březen 2023 08:53

Vychytat vše už ve fázi projektu. Zaměřit se na kvalitu použitých materiálů, abychom za stejný peníz koupili maximum, co trh nabízí. Na stavbě nespoléhat na přesnost stavebních prací a využít rovinné přesnosti okenního rámu a tím se zcela vyhnout improvizaci při montáži. To vše je dnes jasný trend jednotného řešení pro venkovní stínění a okna. Touto cestou se na českém trhu vydala zatím pouze značka VEKRA s žaluzií VEKRA KOMFORT. Vítejte ve světě před okny, vítejte u vnějšího stínění, které dnes už kompromisy nedělá.

Aktualizováno Neděle, 26 Březen 2023 23:09
Celý článek...
 
Rozvoňte svá obydlí vůní malin & Frosch v novém hávu – přehledněji pro spotřebitele PDF Tisk Email
Úterý, 21 Březen 2023 10:40

alt

Podobně jako je jaro příslibem nového, čistého, voňavého, přichází v těchto dnech značka Frosch s novými obaly svých produktů malinové řady. Jednak jsou ještě více ekologické, a navíc účinně pomohou vyčistit a provonět Vaše domovy. Frosch je tedy nově ve stoprocentně recyklovaných lahvích, které jsou transparentní a usnadňují další recyklaci.

Aktualizováno Neděle, 26 Březen 2023 21:09
Celý článek...
 
Buďte udržitelní – vyplatí se to PDF Tisk Email
Středa, 15 Březen 2023 11:31

Haglöfs - švédské vybavení do náročných podmínek

V posledních letech se čím dál tím více lidí zajímá o ekologické a přírodní produkty. Tyto výrobky jsou většinou vyráběny za přísnějších podmínek a s co největší šetrností k životnímu prostředí. Je tomu ale opravdu tak? A je to pouze pozérský trend, nebo se opravdu lidé začali více zajímat o životní prostředí a své zdraví? Jaké jsou vlastně výhody při používaní k přírodě šetrných produktů? Tyto otázky si položila většina z nás. Ale známe odpověď?

Aktualizováno Čtvrtek, 16 Březen 2023 06:44
Celý článek...
 
Konvektomaty Miele se díky technologii HydroClean čistí zcela samy PDF Tisk Email
Čtvrtek, 02 Březen 2023 12:07

alt

Milovníci vaření ocení kombinaci pečicí a parní trouby jako královskou třídu mezi vestavnými spotřebiči – a nikdo jiný zde nenabízí více zkušeností a rozmanitosti než Miele. Zákazníci mohou vybírat mezi výškou 45 nebo 60 cm, zásobníkem na vodu nebo připojením na vodu a odpad, mezi různými designovými řadami, barvami a koncepty ovládání.

 

Aktualizováno Sobota, 04 Březen 2023 21:07
Celý článek...
 
Velikonoční výzdoba s ozdobami Koulier PDF Tisk Email
Úterý, 14 Únor 2023 11:02
kouliergoros

Proč se některé zvyky a tradice uchytí a oslavují po staletí a jiné zanikají? Ať už se jedná o zažité, striktně a dogmaticky dodržované rituály nebo o lidmi milované lidové krajové oslavy, řadu z nich přebíráme do svých domovů a neotřese s nimi ani pohnutá doba. Některé zvyky na nás zapůsobí tak, že je pojímáme za své a přebíráme do svých rodin napříč kraji.

Aktualizováno Neděle, 19 Únor 2023 12:41
Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 1 z 69

Reklama

Banner