Boutique hotel Central Park - Užijte si romantiku a wellness v lázních Poděbrady PDF Tisk Email
Pondělí, 25 Červenec 2022 06:06

alt

V samém srdci lázeňského města Poděbrady leží designový skvost Boutique hotel Central Park. Budova s léčebnou historií, poděbradský lázeňský park, přilehlá kolonáda, designové zařízení hotelu s privátním wellness, vám napomůže uvolnit se, posílit zdraví a nabýt radosti z wellness pobytu. 

Wellness centrum pro veřejnost

Tento soukromý dům s klinikou si nechal postavit na základě návrhů architekta Ing. Vojtěcha Kerharta v roce 1927 lékař Dr. František Eremiáš. Byl jedním ze čtyř lékařů, který stál při zrodu samotných lázní v Poděbradech.

Když v roce 1919 převzala celý lázeňský podnik od města jako bývalého majitele nově založená akciová společnost „Uhličité lázně a zřídla v Poděbradech", pozvali si čtyři místní lékaři, kteří také ordinovali ve zdejších lázních – dr. Bohumil Bouček, dr. Jakub Vondrovic, dr. František Eremiáš a dr. Otakar Rožánek, jako konciliáře známého pražského kardiologa prof. dr. Václava Libenského. Ti všichni totiž na základě svých praktických zkušeností s dosavadní lázeňskou terapií věděli, že nejblahodárněji účinkuje poděbradská minerálka při léčení nemocí srdce a oběhového ústrojí. Profesor Libenský rád jejich pozvání přijal. Když se totiž po promoci stal asistentem u známého profesora Thomayera, specializoval se na nemoci vnitřní, zejména na kardiologií, v roce 1916 byl jmenován řádným profesorem a přednostou polikliniky Univerzity Karlovy.

Od 2.1. 2022 je otevřen nový designový hotel Central Park. Hotel s vlastním wellness centrem, nachází se v samém srdci poděbradské kolonády nedaleko květinových hodin. Hotelové wellness & beauty centrum vás příjemně odpoutá od každodenních starostí a zaplaví Vaši duši vlnou relaxace. Široká nabídka masáží, zábalů, rituálů a beauty služeb, vám umožní najít to nejlepší pro váš odpočinek. Smyslem lázeňské práce je pracovat s celistvým tělem. V souladu s touto myšlenkou je přizpůsobeno stravování v rámci zdravého životního stylu a vyváženého jídelníčku. K dispozici je pečlivě vybraný tým terapeutů, kteří patří ke zkušeným odborníkům wellness péče. V souvislosti s tímto přístupem zde rovněž pořádájí různé kurzy zaměřující se na seberozvoj, zdraví a duševní hygienu. Během pobytu je hostům k dispozici jógový a meditační sál s panoramatickým výhledem do parku.

Boutique hotel Central Park nabízí 24 krásných prostorných pokojů s francouzskými okny. Důležitý je školený personál, který s laskavostí pečuje o vaši duši i tělo v privátním wellness nebo meditačním sále s panoramatickým oknem do parku. Ke každému klientovi je přistupováno zcela indiviálně, se snahou vyplnit každé jeho nevyřčené přání. Nesněte o relaxaci, zažijte ji v Boutique hotelu Central Park.

Restaurace

V průběhu pobytu se můžete těšit na božské snídaně a kvalitní kávu, které zde zažijete kdykoli od pondělí do neděle. Pohodlně se usadíte do designové restaurace a kromě samotné snídaně Vám den zpříjemní ranní sluneční paprsky. Od středy do soboty jsou připraveny v restauraci večeře pro hosty v rámci zakoupených pobytů. Kreativní kuchař Čeněk, který nasbíral cenné zkušenosti v restauraci SaSaZu v Praze, je milovníkem exotické kuchyně a rád by se s Vámi o svou vášen podělil. Dle obsazenosti hotelu probáhají večeře formou čtyřchodového menu nebo formou exotického rautu. Cílem hotelu je připravit pokrmy k Vaší maximální spokojenosti.

Hledáte inspirativní prostředí pro firemní zasedání, konferenci, školení nebo teambuilding? Zvolte místo, kde najdete klid a soukromí, popřípadě využijte nabídky wellness hotelu Central Park...

Chcete si dopřát lázeňskou péči jen na pár dní? Nikdy jste v lázních nebyli a zajímá vás, co na takovém wellness odpočinkovém pobytu můžete čekat?Hledáte romantický pobyt pro Vás a Vašeho partnera? Wellness pobyt pro dvě osoby je ideální volbou jak strávit víkend! Hledáte luxusní lázeňský pobyt na celý týden? Nechte o sebe pečovat jako skutečná VIP osobnost a zažijte jedinečný, luxusní wellness zážitek. Spolu s exkluzivním ubytováním se můžete těšit na delikítní gastronomii, pohodlí wellness provozu a další služby.

Prožijte víkend plný odpočinku a relaxace v Boutique hotelu Central Park v malebném městě Poděbrady..

 

Hotel — Hotel Central Park

Aktualizováno Pondělí, 25 Červenec 2022 20:56
 

Reklama

Banner