Chateau St. Havel zve na pohádkové zámecké cukroví PDF Tisk Email
Úterý, 05 Listopad 2019 22:28

alt

Šéfkuchař Ondřej Slanina zve již na tradiční zámecký jarmark v kouzelném zákoutí novogotického Chateau st. Havel. A opět láká na velkolepý program: Těšit se můžete na tradiční výlov rybníka a ukázku rybářského řemesla, nebo bohatý vánoční jarmark spojený s ochutnávkami od samotného šéfkuchaře, ale především na pravou vánoční laskominu – zámecké cukroví. To vše vás čeká těsně před vkročením do adventu.

 

Pokud jste v Chateau St. Havel ještě nebyli, vydejte se směrem na Prahu 4 k zámku a nechte se dále vést sladkou a známou vůní vanilkových rohlíčků, vůní anýzu z perníkového koření, hřebíčku a skořice ze svařáku nebo kardamomu z horkého čaje, dojdete až na nádvoří romantického zámku k překrásnému vánočnímu stromečku.

 Začněte advent o den dříve přátelským poklábosením s přáteli či sousedy, podívanou na výlov kaprů ze zámeckého rybníka a užívejte si atmosféru vánočního jarmarku, kde bude k vidění a zakoupení plno vánočních dekorací a adventních věnců. Vánoční náladu umocní oblíbené koledy, ochutnávka cukroví, pečených kaštanů, kapřích hranolek, rybí polévky... A pro naše nejmenší jsou nachystány tvořivé dílničky. Program veselého hodování na jarmarku doplní ještě kuchařská show s oblíbeným šéfkuchařem z televizní show, Ondrou Slaninou. Osvojíte si při ní zajímavé recepty, součástí bude tombola, odejít můžete s pěkným prvním vánočním dárkem.

KDE: Chateau St. HavelPřed nádražím 1/6, Praha 4

KDY: 30.10. 2019 od 9 hodin 

ZA KOLIK: vstup zdarma

Další podrobnosti: www.svatyhavel.cz

Aktualizováno Sobota, 09 Listopad 2019 22:40
 

Reklama

Banner