Druhý ročník Českého plesu vynesl 630 000 korun pro děti v dětských domovech PDF Tisk Email
Sobota, 09 Únor 2019 09:50

alt

Nejluxusnější Český ples ohromil luxusními róbami, vystoupením pěveckých a tanečních hvězd a především získal 630 000 korun pro děti v dětských domovech. Druhý ročník Českého plesu, který se uskutečnil v sobotu 2. února v pražském Obecním domě, potvrdil svou pověst nejelegantnějšího a nejluxusnějšího plesu v Česku. Bohatý program, na kterém vystoupily hvězdy českého showbyznysu, to nejlepší ze současné gastronomie, nekončící zásoby značkového šampaňského.

 

ceskyplesobecni2

To je jen zlomek toho, proč Český ples patří mezi nejlépe hodnocené akce svého druhu u nás.  Český ples v Obecním domě, to je skutečný vrchol české plesové sezony. PLES, KTERÝ LZE ZAŽÍT JEN JEDNOU V ROCE.

Celý velkolepý večer bravurně moderoval vždy elegantní Jan Čenský.

Samozřejmě, že si Český ples nemohly nechat ujít známé osobnosti, nejvíce všechny překvapila Nikol Moravcová, která zvolila decentní model a pochlubila se rostoucím těhotenským bříškem. Nikol zvolila tmavě zelené šaty a decentní líčení i účes. Do princeznovských šatů se oblékly Hana Reinders Mašlíková a Iveta Lutovská. Hanka zvolila jemnou barvu šatů s květinovým vzorem a v kombinaci s elegantním účesem. Iveta Lutovská vynesla stříbrné šaty s decentním výstřihem. Ozdobou plesu byla modelka a nyní i herečka Pavlína Němcová. Osmany Lafita přišel se svým přítelem a samozřejmě zvolili klasický černý smoking. Zpěvák Tomáš Savka přišel v doprovodu své manželky, která si vybrala dlouhé světle růžové šaty s krajkou.

Modelku Kristýnu Schickovou (24), finalistku České miss 2013 a starší sestru fotbalisty Patrika Schicka (23) doma moc nevídáme. Hodně času tráví v Los Angeles, kde se jí profesně daří a je tak jejím druhým domovem. Kvůli několika vzácným příležitostem se ale do rodné vlasti ráda vrací. Jednou z nich pro ni byla návštěva prestižního Českého plesu. Modelka Kristýna Schicková žije převážně ve slunné Kalifornii, kde si, pokud jde o garderobu, vystačí téměř po celý rok s letními modely a plavkami, ve kterých také vynikne její dokonalá postava. Šaty pak nejraději obléká na plesy, kterých se každoročně ráda jako host účastní v zahraničí i doma v Česku.

K plesům neodmyslitelně patří také tanec. Jak je na tom modelka s touto disciplínou? „Miluji latinsko-americké tance. Na plesech ovšem s partnerem nejraději tančíme valčík,“ v Obecním domě ji vyzval k tanci její partner Lukáš Třešňák, majitel designového studia Tresnakdesign a šéfdesigner Kaprain Real Estate.

alt

Kristýna samozřejmě dbá i na to, aby nejen šaty, ale i její celkový vzhled odpovídal výjimečnému charakteru akce. Coby modelka spoléhá při samotných přípravách na ples na pomoc profesionálů. „Stará se o mě celý tým. Převážně trávím hodinku v rukou své oblíbené vizážistky Eleny Pinzari a hodinu v salonu Michala Zapoměla. Samozřejmě k přípravám pak patří i zkoušky šatů, výběr bot a šperků,“ říká.

A právě v otázce šperků už má Kristýna jasno hned dvakrát. Na Český ples zvolila šperky od Klenoty Aurum a zároveň jí potěšilo, že zde potkala i světoznámého šperkaře Jannika Olandera působícího v Los Angeles.

Nejen české populární osobnosti z kulturního, módního a společenského života ozdobily sobotní Český ples. Vedle toho, že mezi účinkujícími vystoupil také populární britský zpěvák Danyl Johnson, finalista britského X-Factoru, který se stále více objevuje v Česku, zavítal mezi hosty také slavný hollywoodský šperkař Jannik Olander, jehož šperky Nialaya nosí takové osobnosti, jako Madonna, Katy Perry nebo Sylvester Stallone. Pro dámskou část publika si připravil speciální překvapení – všechny totiž dostaly polodrahokamové náramky navržené speciálně pro Český ples.

ceskyples3stul
Vedle toho Olander také navrhl speciální náramek z drahokamů a čtrnácti karátového zlata, který se v sobotu dražil ve prospěch Nadačního fondu Veroniky Kašákové společně s exkluzivním modelem kola Favorit a diamantovým náhrdelníkem Inbar. Na konci napínavé dražby pak byla částka 530 tisíc korun, kterou stejně jako loni jeden z hostů navýšil o dalších sto tisíc. Částka 630 000 korun tak pomůže, aby děti z dětských domovů měly při vstupu do samostatného života lehčí start. „Aktuálně jsme ve styku s více než osmdesáti dětmi, které čeká odchod z dětských domovů a já jsem manželům Duškovým, pořadatelům Českého plesu, nesmírně vděčná za jejich podporu, protože díky penězům z dnešního večera těch dětí zase bude o něco víc,“ říká modelka Veronika Kašáková.


„Když jsme přede dvěma lety poprvé začali uvažovat o Českém plese, řekli jsme si, že musí splňovat tři podmínky. Musí hostům přinést zážitek, na který budou rádi vzpomínat. Vedle zábavy musí pomáhat těm, kteří naši pomoc potřebují. A v neposlední řadě se musí jednat o událost nejen domácí plesové sezóny. Jsme rádi, že se nám to, soudě podle ohlasů hostů, účinkujících i médií, daří a slibujeme, že ve svých předsevzetích nepolevíme,“ říkají manželé Kateřina a Jiří Duškovi, organizátoři plesu.

ceskyplesmonika3
Vrcholem Českého plesu bylo vystoupení hvězd hudebního nebe, kterými byli Monika Absolonová, Jitka Zelenková, Martin Chodúr, Michal David a již zmíněného Danyla Johnsona. Všechny přítomné pak nadchla vystoupení tanečního souboru Losers Cirque Company, který předvedl choreografie na pomezí tance a akrobacie, a který doprovázela vynikající violoncellistka Terezie Kovalová.


Zpěvačka Monika Absolonová byla atmosférou Českého plesu nadšená. „Potěšilo mě, že Český ples je jiný než podobné akce, kde většinou lidé sedí, poslouchají. Tady byl plný parket a z diváků šla směrem k nám na pódium neskutečná energie,“ řekla zpěvačka.

Nenechte si ujít ples, který vás během okamžiku přenese v čase do dob, kdy plesy byly vrcholnou společenskou událostí, přehlídkou noblesy a elegance. Třetí ročník Českého plesu se uskuteční 1. 2. 2020

https://www.ceskyples.cz/

Aktualizováno Pondělí, 11 Únor 2019 11:32
 

Reklama

Banner